reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Bubcia no to mala super przybiera :)
Anitaka no to moze wkoncu cos sie zaczyna. Albo sie zacznie albo wyciszy.
 
reklama
Anitaka, pewnie odszedł czop śluzowy. Może ruszy coś. O ile już nie rodzisz, albo i nawet przytulasz już dzidzię :)
Bubcia a miała Zosia jakieś objawy tego zagazowanego brzuszka. My mamy wizytę w przyszłym tygodniu, a mała ma straszne wzdęcia i te wodniste kupki nie dają mi spokoju. Chociaż podobno normalne.
 
Karolaska u nas też wodniste ale jak zielonkawe to od brzuszka, u nas ostatnio się zielonkawe zaczęły ale ogólnie to ostatnio wieczorami po 3 godziny płakała więc taki objaw był no i wcześniej się naoinala próbowała kupkę zrobić i płakała a teraz nawet baki puszcza to chyba lepiej trochę
 
Aha oki, dzięki. Moja postękuje właśnie i pręży się jakby nie mogła, ale nie płacze aż tak. Kolor kupek też jest ok, tylko to strzelanie :/ no i nie mogę patrzeć jak się tak spina i męczy. Najgorzej w nocy bo biedna nie może spać i się wybudza co jakiś czas.
Ola a Twoja też się tak pręży?
 
Karolask moja jak robi kupke tez sie prezy wierci i juz czasem mysle ze kolke ma ale jak zrobi kupke to wszystko przechodzi. Wlasnie niedawno obudzila ja kupka troche sie pospinala ale jak zrobila to wszystko ok. Jutro idziemy do pediatry wiec zobaczymy co i jak.
 
Anitaka Gratulacje :)
Nie martw się przez pierwsze 24h praktycznie nic nie musi zjeść. Wystarczy kilka kropel. Pokarm się pojawi niebawem, a póki co przystawiaj i przystawiaj. Mała cały czas ssała w brzuchu palce to i teraz nie może przestać ;)
 
reklama
Anitaka gratulacje, na początku mala wypija jakieś 10ml tylko więc dużo pokarmu nie potrzebujesz , moja mała w szpitalu ciągle na cycu wisiała i nie mogłam jej na chwilę odłożyć, chodziłam się pytać to babki mówiły ze niektóre dzieci tak mają, że to dobrze bo nakreci laktacje i żeby przystawiac zawsze jak chce
 
Do góry