reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy z Elbląga i okolic :)

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez glamour894, 9 Luty 2010.

1. happy26

happy26 New Member

Jest tu kto :)?

2. anusiamamusia

anusiamamusia New Member

Dobry wieczór ;)

Również rodowita Elblążanka mieszkająca w Kaliszu ;)

3. reklama
  4. Tynusia

Tynusia Member

Witam :) od paru miesięcy jestem mieszkanką Elbląga czy są tu mamy bądź ciężarne, które pomogą w wyborze szpitala lub zechcą się podzielić swoimi doświadczeniami :)

5. solmik

solmik New Member

Hej :)

Witam wszystkie Elblążanki - tu lub tam zamieszkujące ;)

Mam nadzieję, że nasze forum regionalne się jakoś radośnie rozwinie... choć na razie smutno jakoś takoś ;)

Może każda mogłaby napisać na jaki etapie mamusiowania jest - ja w chwili obecnej oczekuję na Tymka, który zamierza się ujawnić już tuż....tuż,,, bo 5 lipca :)

A jak wygląda sytuacja u Was?

Pozdrawiam serdecznie (razem z dwoma futrzakami, które bacznie obserwują co ja tam ciekawego klikam i klikam :))

Poleć forum