reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy z Irlandii!!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez goha.s, 2 Lipiec 2005.

1. lady_Zgaga

lady_Zgaga New Member

Hello Dziewczynki
    Was na chwilke zostawic same... :-D No nadrabiania mam tyle, ze chyba wieczorkiem dopiero to ogarne.
    Wczoraj mielismy z mezem leniwy wieczorek i szybko poszlam spac, bo mnie jakos mulilo. No w sumie mialam w planach film w lozeczku ale chyba po 5 min. juz spalam :-D
    Dzisiaj mam A. caly dzien w domu i wybywamy gdzies [o ile ktos w pracy pilnie nie bedzie potrzebowal jego pomocy].
    Aaaa, no i chyba dzisiaj idziemy chate obejrzec :-) Ale tylko obejrzec narazie, bo w sumie sami nie wiemy czego chcemy :-D
    Cena jest taka sama i teraz wszystko zalezy od standardu...

To ja uciekam i zycze Wam milego dnia i zdrowiejcie szybciutko!!!!!!!!!

2. MartaF

MartaF potrójna mamusia:)

frog dam rade dam:tak:tylko czekam na telefon od GP bo tylko to mnie blokuje przed wyjazdem do Clonmel:baffled:
    lubiczanka a otwierasz okno na noc???;-)i oby to nie było to co u Szymka:no:ale przy tym jest wysoka temperatura:tak:a Danielek nie ma:tak:i pewnie nici ze spacerku dzisiaj co???:-(

mały znowu śpi:-)

3. reklama
  4. Tichonek

Tichonek Mamusia Radusia i Matusia

No tośta napisały:szok:Ale nadrobiłam:tak:
    Lubiczanko,ja się kuruje i Młodego,ale Ty też dzieciątko na nogi postaw:tak:Chociaż może na nogi to jeszcze kręgosłup nie pozwoli:-DSyrop z cebuli zrobiłaś?
    Anineczko,wyobrażam sobie jaki Antek musi być szczęśliwy:-DA pewno przez ten czas jego absencji dzieciaków przybyło nowych.U Radka na przykład nieźle się gromadka powiększyła:tak:
    A ja wczoraj bratki i inne kwiatki zakupiłam:tak:W Woodies (dzięki MartaF:-)) zatrzęsienie:tak:Mały fryzjera zaliczył a ja H&M.I tam oczywiście sobie nic tylko Radkowi wynalazłam bluzki z Zygzakiem McQueenem jego ukochanym przecenione z 15 na 7 Euro:-)Chińszczyzny się objadłam za wszystkie czasy;-)Za 17 Jurków dwie dorosłe osoby jedzą,ile dadzą radę:-)Możesz z talerzem podchodzić,nakładać i jeść,aż Ci bokiem wylezie,tudzież dołem:baffled::-D
    Gastone,to co?Chłopczyk i dziewczynka,prawda?Mam rację?:-)Mam!:tak:

5. lubiczanka

lubiczanka New Member

Marta-jeśli nie spadnie deszcz to spacerek jak najbardziej:)Okno-otwarte
    Anineczko-no oklepuję te biedne plecuchy...a inhalacje-chyba tylko z moim udziałem:/
    LadyZgaga-ja dobre 1.5godziny(z kilkoma przerwami)nadrabiałam :/
    CrazyGirl-no strasznie się męczy...w dodatku przemarudny jest i nic zrobić nie mogę-no i wykrakałam-ryk:(((

6. madbebe

madbebe mama pazdziernikowa 2009

D.dobry!
    Ja oczy na zapalki:baffled:Mala od 4tej do 6tej nie miala zamiaru spac..Jako ze polozylam sie o 12tej (mielismy gosci i jakos nam do 11tej zeszlo na pogawedkach,ale milo bylo;-)),po 1szej mala wstala na papu,ogolem nie za wiele pospalam.A w dzien nie chce:no:bo to mi tylko pogarsza moj stan:-(Ehhh,moze jakos przezyje;-)choc przytomna nie jestem za bardzo..Do tego pogoda senna:baffled:
    gastone-powodzenia i oby sie dzidzie wystawily odpowiednio:tak::-)
    qrcze,ja tu nic nie podczytalam wczoraj i nie dosc ze maklowicz mi umknal,to jeszcze zapomnialam o imieninach,a 2ch solenizantow-wujkow-jeden Marek,drugi Jarek:zawstydzona/y::-(i d**a:-(
    Tichonku-zdrowiejcie!
    ledwo was nadrobilam,ale pamietam niewiele,poza tym przytomnosc minimalna,wiec wybaczcie..:sorry2:

7. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Tichonku Antek był zawstydzony jak zobaczył dzieci,no ale co się dziwic bo po takim czasie odzwyczaił się od towarzystwa.

a mi się humorek pogorszył.Jednak szkoła,która stwierdziła,że przyjmie Antka dziś przysłała list,że rezygnują z tworzenia klasy infant :-:)-(
    A dwie inne szkoły się nie odzywają :no:
    Czy moje dziecko zostanie bez szkoły ? :szok:

Koło mnie ma byc otwarta szkoła od września,ale nie wiem jak się nazywa i gdzie składac podanie? :baffled:

8. asienka_r

asienka_r mama Ani i Gabrysi

Ania chwilkę się zdrzemnęła. Pozmywałam po śniadanku:-D.

Tichonku i Lubiczanko zdróweczka dla Was i maluszków

9. Joannn

Joannn Amor vincit omnia

Hejka
    Lubiczanko - co do suwaczka to poprostu w trzecim kroku zaznaczyłaś opcję "za ... mam urodziny" zamiast "mam .... lat". A ja myślałam, że może Dadzia ma pierwsza urodziny to dlatego tak odliczasz..ale szybciej ma Dawid :-) heh..
    Mam nadzieje, że Danielowi minie..a co okna to mój właśnie kaszle jak jest za duszno i otwarcie okna łagodzi..no ale wiadomo tak tyci tyci w nocy - bo ja to często jak go kąpię zanurzam mu uszka - to boję się o jego uszka..
    Julia - i polecam włączenie pralki na kilkakrotne płukanie..:tak: w niektórych pralkach jest opcja dla alergików..ale to po prostu mega płukanie z proszku..a co do proszków ja piorę w płynach - bo od urodzenia tak Patrykowi prałam i tak zostało..a chodzi o to, że proszek może zostać jakiś zbrylowany (?) a płyn to płyn - już jest wodnisty :happy:
    Ewelcia - tak o ten pałąk..a nie odpisałaś jaki kolor wybrałaś :-p
    Moniadan - bańki :szok: to niezła jesteś..ja bym się bała stawiać komukolwiek..ale to dlatego, że niewiele miałam do czynienia z bańkami..w sumie jak byłam jeszcze mała to dziadek miał stawiane i byłam w szoku jak widziałam ten ogień..:baffled: heh ;-)
    Gastone - pisz szybko jak tam dzidzie?

A ja wiem akurat, że z Sofik i Gastone maniaczki wózkowe jesteście bo wątek taki stworzyłyście :-D heh
    Marta - to może dzieci niech biorą suchy prowiant ze sobą :baffled: ale tak serio to może niech przyjedzie do Ciebie i zobaczy na własne oczy jak dzieci się czują to może zrozumie..bo pewnie gadaniem nic nie zdziałasz..:crazy:
    Anineczko - a na tym forum co stworzyłaś z Portlaoise nikt nie wie gdzie składać podanie? Trzymam kciuki by dostał się do jakiejś szkoły..może ja też powinnam się już rozejrzeć za szkołą..:baffled:

10. reklama
  11. renni

renni New Member

Witam,:-)

no i mamy poniedzialek!
    Weekend zlecial jak z bata szczelil, wczoraj bylismy na zakupach potem u znajomych bylo super, ale dzisiaj cierpie bo strasznie mnie gardlo boli, chyba soczki byly troche za zimne.
    Natalka tez przeziebiona, katar z noska leci jak z kranu woda:szok:
    Ale widze, ze nie my jedyne chorutkie jestesmy.:tak:
    Dzisiaj nigdzie nie wychodzimy, kurujemy sie! Mam nadzieje, ze do soboty nam przejdzie.

Madbebe-wspolczuje, ja jak sie nie wyspie to mam caly dzien do bani.

Tichonku-zdrowka Wam zycze!

Lubiczanko-buziaczki dla maluszka.

Wiesienko-jak sie dzisiaj czujecie?

Ladyzgago-abyscie znalezli superancka chawirke!!!!:tak:

MartaF-mam nadzieje, ze to nic powaznego.

Lece ogarnac chatke, bo przy poniedzialku to zawsze jest co robic.:tak:

12. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Joannn ja zapomniałam o tym forum :baffled::dry:
    Ale już doczytałam,że to secondary school.A co najlepsze znalazłam artykuł o tych szkołach i co pisze:
    "It hardly seems possible, but in a saga straight out of the script for ‘Yes, Minister’ the Department of Education have confirmed that they have built a new €30 million school complex on the wrong site." :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

zanosi się na deszcz....

Poleć forum