reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
agatko, ale boska wiadomosc,teraz bedzie juz z gorki. Franiowamama ma racje moz to sprawa wody, a czopek glicerynowy wyprobowalas??
Co do termometru, to i owszem te elektroniczne sa super, problem jest jeden, ze uszka dzieci jak na razie sa zbyt male, bynajmniej ja boje sie wkladac zbyt gleboko. Maz kupil taki zestaw z Avent (termometr w smoczku i elektroniczny termometr po paszke) i ... jedno wielkie G... Ale to kwestia kto co lubi.

Powodznia dla calej rodzinki i zajrzyj do nas na watek.
 
Super, że już w domku :-) a dzieciaczki masz śliczniutkie !!!!


Calzedonia dobrze pyta o rodzaj jedzenia :tak:

Mój po powrocie do domu też odmówił robienia kupy, sam zrobił na następny dzień i do teraz robi raz dziennie co drugi, trzeci dzień. Ja karmię pokarmem mieszanym, czyli mleko mm i cyc, więc dłuższe przerwy kupkowe mogą występować.
Równie ważne jest to, że w Klinikach Neonatologicznych podają mleko mm gotowe do spożycia w słioczkach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja Antosia też miała problem z kupką po powrocie do domu. Tyle, ze była na moim pokarmie.

Agata, ja nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale tego termometru użyłaś do wywołania kupki? Nie polecam tego sposobu, czopki też jak najrzadziej. Jeśli karmisz mm to może być kwestia wody. I może zapytaj lekarza o jakiś probiotyk osłonowo na jelitka?
 
Do góry