reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Marcelinka i Jaś

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez AGATA777, 27 Styczeń 2012.

1. wiolunia82

wiolunia82 Member

Agatko kup sobie Devikap, to wit D3 w kropelkach, mój mały dostaje po 1 kropli dziennie, smak ma anyżu.

2. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Agata, mój Fr jadł poczatkowo po 10 ml. Miałam wrazenie ze cały czas go karmię. Kilka łykó i juz zmęczony zasypiał.
    Diatetyk czepiała się nas cały czas ze bilans dobowy do d.. Ale co miałam zrobić?
    Jakoś powoli rozhulał sie chłopina.

Pamiętasz o mojej ofercie z zelazem? Bo żelazo powoduje zatwardzenia

3. reklama
  4. Kamea

Kamea New Member

Tylko ten Devikap w kroplach na receptę jest.
    U nas tez były problemy z brzuszkiem przez żelazo. Lekarka określiła za silną dawkę, później zmieniliśmy na mniejszą a częściej (mam tutaj na myśli: mniej kropel przy jednorazowym podaniu ale częście w ciągu dnia.)

5. AGATA777

AGATA777 New Member

Podaję żelazo 0,6 ml .Dziękuję za odpowiedż.Poproszę o receptę na tą witaminę.

6. MoniaN.

MoniaN. New Member

Agatko moi chłopcy tez dostają folik, żelazo i wit D3 a ja podaję to w smoku od butelki. Zaleconą dawkę żelaza i vit D3 wlewam do smoczka (mam osobny specjalnie do leków) i dodaję trochę mleka, potem do dziubka i na popitkę resztę mleka, które mieli przygotowane do wypicia. Do folika mam rozcięty smok bo zgniecione pół tabletki nie przechodziło (tabletkę wsypuje do smoka dolewam mleczko itd). Może zawartość kapsułki spróbuj tak podać.
    Leki ze smoka świetnie sprawdziły się w przypadku mojej trójki.
    P.S.: w szpitalu przed jedzeniem maluchy dostawały leki w butelce z bardzo małą ilością mleka. Przed jedzeniem dlatego, bo nie wiadomo było ile mleczka potem sami wypiją .

7. AGATA777

AGATA777 New Member

Dziewczynki Jasio waży 2280 czyli przybrał od 08.03.2012 200gram.
    Za to Marcelinka nie przybiera na wadze.Zrobiliśmy badania jutro wyniki.

8. melanie

melanie New Member

hej agatko! tak to chłopy juz mają mój ładnie zjada i way juz 2270g prawie tyle co twój jasio a oo marcelinke sie nie martw to dama która ma kaprysy jedzeniowe:) moze dawaj mniej a częsciej?pozdrawiamy

9. AGATA777

AGATA777 New Member

Dziewczynki czy Wy wiecie ile powinno pić dziecko?Chodzi mi o wodę.

10. reklama
  11. calzedoniafruczka

calzedoniafruczka New Member

Rozie mowia. Moja Antosia wypija dziennie roznie of 40 ml do 100.[HR][/HR]

12. paulusia2209

paulusia2209 New Member

Witaj Agatko dawno tu nie zaglądałam a tu takie wieści:szok::szok:
    Super że jesteście już w domku, dużo zdrówka dla maluszków:tak:
    Trzymam kciuki za Marcelinkę co by zaczęła przybierać:tak:

Poleć forum