reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Nie mam aspiratora,jutro mąż zakupi.Dzięki dziewczynki jesteście kochane.
Jasio bez Marcelinki jest bardzo niespokojny.Jutro mąż jedzie do niuni a ja zostaję.Nie mam z kim zostawić Jasia.Buziaki dla Was.
 
reklama
Ojj...Marcelinko duuużo zdrówka!!!!
Agatko ja też polecam aspirator do noska. U mnie chłopaki nie maja kataru tylko też suche babole ale to chyba od suchego powietrza. Ja codziennie stawiam mokre pranie w pokoju, gdzie śpimy, bo teść tak dorzuca do pieca, że mamy minimum 25 st.:wściekła/y: (i za nic nie da sobie przetłumaczyć, ze jest za gorąco).
 
Polecicie mi jakąś firmę? ,abym mogła kupić dobry aspirator.U mnie jest 21 st.
Mi się wydaje,że dzieciaczki mają babolki po sondach którymi ich karmiono.Doszłam do przyczyn zaparć u niuniek.Jasiowi wczoraj nie dałam żelaza i 2 kupki piękne zrobił.
 
agatko a powiedz mi co sie z Marcelinką dzialo zescie pojechały ? co zauważyłaś? najpierw pediatra czy odrazu szpital? niech niunia szybko wraca do Jasia-wierze ze im razem dobrze bo sie tula do siebie!
 
Marcelinka zaczęła mi źle oddychać,miała zasinione okolice ust.Pojechałam z nią do przychodni i dostaliśmy skierowanie do szpitala.Zadzwoniłam na neonatologię tam gdzie urodziłam i kazali przyjechać.Aź się popłakałam ze szczęścia że niunię tam przyjęli.Dyrektor wyraził zgodę aby była na neonatologii a nie pediatrii.
 
agata trzymam &&& za Marcelinkę aby szybko wróciła do domu i zaczęła przybierać na wadze :tak: a Jaś to dzielny chłopak:tak: trzymajcie się!!!
 
Polecicie mi jakąś firmę? ,abym mogła kupić dobry aspirator.U mnie jest 21 st.
Mi się wydaje,że dzieciaczki mają babolki po sondach którymi ich karmiono.Doszłam do przyczyn zaparć u niuniek.Jasiowi wczoraj nie dałam żelaza i 2 kupki piękne zrobił.

Agata, polecam Ci aspirator Katarek podłączany do odkurzacza (nie martw sie, mózgu nie wyssiesz, ale fatastycznie ściągniesz cały zalegajacy katar. Jak nie będzie karatka to Fridę polecam). Żadnych gruszek , tylko podrażaniaja śluzówkę.

Jesli chodzi o żelazo, to mam nadzieję pamiętasz o mojej propozycji?
 
Hej,Marcelinka jest już w domu.Zrobili jej RTG-płuc i morfologię wsio ok.Malutka miała spadki saturacji .Bardzo męczy się przy jedzeniu.Mam nadzieję,że już będzie dobrze.Pozdrawiamy wszystkie forumowe Ciocie.
 
reklama
Do góry