reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

marcóweczki w kuchni :)

Amandla -no bajeczny... pamiętam mój pierwszy "tęczowy" tort jaaaaakis czas temu... katastrofa:D barwniki miałam tak nijakie, że szkoda gadać. Na szczęście odkryłam później barwniki wiltona;p Siostrzeńcowi sie pewnie oczka zaświeciły, hm?:D
wrzucę dziś tort, który zrobiłam siostrze mego Pana na 14 urodzinki(ino kabel poszukam)... również kolorowy dość... tylko przekroju niestety ni mam...
 
reklama
Obraz 001.jpgObraz 010.jpgObraz 004.jpgObraz 007.jpg
skoro tortowo-kolorowo to dołączę swój ostatni. :-)
 
napisałabym, ze "szybko", ale musiałabym skłamać...
troszeczkę cierpliwości i można się nauczyć:-)))
 
reklama
manta cuuuuudooooooo:D uwielbiam angielskie torty, a w Twoim wykonaniu są przepiękne!

Atan, przepis na tęczowy tort zaczerpnęłam jak zwykle stąd Tęczowy tort (rainbow cake)
aczkolwiek zrobiłam dwa blaty z normalnego biszkoptu i też wyszły super i masę zrobiłam z białej czekolady, śmietany i mascarpone:)
 
Do góry