reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

reklama
Super Aga, ze jestes!!!!!!! :-) :-)
No ja rozumiem spamm i jak loguja sie na forum by pooglaszac swoje biznesy..ale po to sa ostrzezenia dla uzytkownikow ktorym się noga niechcący powinie ;-)

My właśnie konczymy pakowanie ( a dokladnie m teraz mi farbuje wlosy :-D ) i pewnie po bezsennej nocy o 5 wyruszamy na lotnisko ;-)
Trzymajcie kciuki i do napisania z Ojczyzny!
 
ja przelotem Aga Polski na 5 lat!! Dzien po odebraniu naszego mąz w necie na wp.pl patrzy artykul ;/
No nic nastepny bedzie ;)

W domku cudnie, Dorian podroz zniosl przewspaniale- przespal zagadywal ludzi usmiechal sie no cudo!
Buziaki
 
Angel to super ze wszystko sprawnie i milo poszlo-do kiedy jestescie?Bedziesz sama wracac czy razem z m?
kamila to sie zalapiesz -z tego co pamietam wakacje masz na 4 lapkach:) a swoja droga odzywaj sie jakos czesciej-koniecznie jakies zdjecie mlodej damy
 
ja przelotem Aga Polski na 5 lat!! Dzien po odebraniu naszego mąz w necie na wp.pl patrzy artykul ;/
No nic nastepny bedzie ;)

W domku cudnie, Dorian podroz zniosl przewspaniale- przespal zagadywal ludzi usmiechal sie no cudo!
Buziaki

KurcZe szkoda ze sie nie zalapalas.
Ja na szczęście nie mam tego problemu.
Jak na urlopie? Ucichlas czyli jie masz czasu , to znaczy ze jest dobrze ;-)
Szczęśliwego powrotu do zimnej i mojej Anglii ;(

Kamila wrzuć jakieś foty no i koniecznie psiurki ;-)
 
agusia wez nie strasz co bardzo zimno jest?Bo to ze mokro to nawet nie pytam:( ja nie chce wracac.Swoja droga ty juz na stale chcesz zostac w uk?Dzis m idzie z kotem do lecznicy i w sobote chyba bedzie jechal juz do nas-w polowie wrzesnia bedziemy juz na wyspie
 
reklama
Ewstra na razie tak a pózniej sie zobaczy mam nadzieje kiedyś wrócić ... Myślimy ze jak dzieci na studia to wrócimy , bo tu nas nie bedzie stać aby płacić £11k za semestr ... Ale to plany na razie ;-) zobaczymy jak bedzie ;) mam nadzieje ze kiedyś w polszy bedzie na tyle dobrze zeby żyć w godnych warunkach ;-)
A kocio po kwarantannie? Będziecie mieć futrzaka ;-) super
 
Do góry