reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

Z czystym sumieniem moge Ci polecic polskiego producenta mebli dla dziecka , firma Happy Babies , mają oni naprawde bardzo ładne meble i na pewno są porządne
 
reklama
Ja myślę, że IKEA wyada dobrze cenowo i jakościowo. Może nie są to meble na lata, ale w sumie dla dziecka co parę lat trzeba kupować, bo inne potrzeby ma niemowle, inne przedszkolak, uczeń czy nastolatek :)
 
Co do wagi cenowej,to na pewno Ikea wypada dobrze,natomiast pozostaje pytanie o jakość tamtejszych mebli czy dodatków,co możecie powiedzieć na ten temat? Bo tak szczerze mówiąc to u mnie kilka kompletów od nich w ogóle sie nie sprawdziło.
 
Ja zakupiłam meble firmy Sauthon w sklepie studiobarw.com musiałam trochę poczekać bo ok miesiąca ale jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy znacie tą markę, są to mebelki z Francji o prostym i nowoczesnym wyglądzie, różnią się od tych Polskich lub (nie daj Bóg) ikeowskich. Polecam jak ktoś poszukuje
 
Teraz w wielu sklepach internetowych można spotkać ciekawe promocje i rabaty na meble czy artykuły dla dzieci,wystarcz tylko poszukać. My chętnie doradzimy jeżeli mowa o zabawkach dla dzieci :)
 
Ja widziałem bardzo ciekawe meble na homebook. zreszta dobrze wpisać sobie po prostu w google i wejsc w grafike i tam wyśweitlą się wszystkie zdjęcia z inspiracjami pokojów dziecięcych . dodam ,zę warto tez dobrac odpowiednie oświetlenie u dziecka w pokoju , jak juz zmieniacie , meble . Popatrzcie sobie na sklep lumenpro , jest przeogromny wybór oświetlenia czy to lamp wiszących czy opraw sufitowych
 
Akurat w kwestii mebli czy generalnie artykułów do wyposażenia,urządzenia pokoju dla naszych dzieci,to możemy pomóc i doradzić,zajmujemy się tym na co dzień:)
 
reklama
Do góry