reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Ja nigdy zadnych tabletek nie lykalam, do zrzucenia mam sporo, bo z 20 kg no i tak czytam i czytam i zaciekawila mnie meridia i zelixa, czy ktos w super ekspresowym tempie:sorry2: moze dla mnie, laiczki, napisac co to za specyfiki i ile kosztuja?
Co do dyskusji to jestem tego zdania, ze jesli jakis lek zostal dopuszczony do sprzedarzy przez jakies tam rozne instytucje to nie moze byc szkodliwy, gdyby zagrazal zdrowiu lub zyciu to nie bylo by go w legalnej sprzedarzy!
ja bralam zelixe przez 2 miesiace.schudlam 11 kg.dla mnie to ogromny sukces.stosowalam juz przerozne diety i efekt byl taki,ze 5 kg ubywalo a 8 pozniej przybywalo.po zelixie nie chcialo mi sie jesc.ciagle jest straszna suchosc w ustach wiec pije sie bardzo duzo.brzuszel pelny wody to i sie jesc nie chce.ja nawet przy najmniejszym wysilku bylam spocona jak szczur wiec to znaczy,ze tluszczyk sie topil.jesli chodzi o cene to kosztuje ona ok 60 zl.ale jak sie dobrze poszuka to mozna znalezc taniej.ja znalazlam za 40.
 
reklama
dla mnie to bez sensu. po co na watku o meridii wypowiadaja sie osoby ktore nie chca jej brac i sa przeciwnikami. przeciez sa watki o innych dietach a mysle ze osoby ktore sie zdecydowaly brac meridie sprawdzily co to jest i nie potrzebuja sluchac jakis bzdur ze to pochodna amfetaminy.
 
pochodna czy nie, fakt uczucie dosyć podobne ALE ja schudłam na jednym tylko listku w około 2 tyg jakieś 10 kilo, szczerze czułam się złe i bałam się jeździć autem nooo ale za jaka cene 10 kilosow dla mnie to duzo!
 
dla mnie to bez sensu. po co na watku o meridii wypowiadaja sie osoby ktore nie chca jej brac i sa przeciwnikami. przeciez sa watki o innych dietach a mysle ze osoby ktore sie zdecydowaly brac meridie sprawdzily co to jest i nie potrzebuja sluchac jakis bzdur ze to pochodna amfetaminy.

wydaje mi sie ze jest to forum, i chyba moge sie wypowiadac gdzie chce...tak mi sie wydaje ale moze sie myle wiesz pisze bzdury wiec moze i mysle glupoty...:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A tak na marginesie bez meridii schudlam juz 21 kg, mam zamiar schudnac jeszcze kilkanascie:tak:
 
Witam! Biorę Zelixę (10) czyli to samo co Meridia, czuję się zupełnie normalnie - może trochę więcej piję wody, ale nie mam ani podwyższonego ciśnienia, ani kołatania serca, nic. Zelixa nie tłumi u mnie całkowicie głodu, w zasadzie przed każdym posiłkiem czuję się głodna, ale chyba jedząc szybciej czuję się nasycona; staram się nie traktować jej jako cudownego środka, przy którym prawie nie będę jeść, schudnę bardzo dużo, a potem równie dużo lub więcej przytyję. Chcę ją potraktować jako pomoc w zmianie sposobu odżywiania już na dobre - czyli pożegnanie z obiadkami z furą ziemniaków lub makaronu, licznymi kanapkami na śniadanie i kolację, a przede wszystkim czekoladą której mogłam spokojnie zjeść więcej niż tabliczkę dziennie i nie mogłam się pohamować.
Dziś 9. tabletka, na razie -2.5kg. Po miesiącu sprawdzę, czy dalej poradzę sobie już sama bez tabletek, mam nadzieję, że mój organizm już się w tym czasie przestawi na nowy sposób odżywiania i nie będę potrzebowała wspomagacza.
Samochodem jeżdżę bez żadnych problemów - na pewno bym nie jeździła, gdybym zauwazyła jakieś zaburzenia uwagi, koncentracji czy postrzegania. Śpię dobrze, jak zawsze.
Szczerze mówiąc zastanawiam się, co by się działo, gdybym przyjmowała placebo - czy byłoby inaczej. Bo może w moim przypadku jest tak, że po prostu mówię sobie, że biorę tabletki, które mają takie a takie działanie, no i skoro biorę te tabletki, to szkoda byłoby zmarnować ich efekt i dlatego zamiast zrobić sobie dwie lub 3 kanapki na śniadanie robię jedną albo jem twarożek z rzodkiewką... po prostu zastanawiam się, skoro nie czuję żadnych objawów ubocznych ani zmian w swoim samopoczuciu, czy u mnie nie jest to bardziej działanie psychologiczne... ale na razie jeszcze ją trochę będę brała ;-)
Pozdrawiam.
 
Witam! Biorę Zelixę (10) czyli to samo co Meridia, czuję się zupełnie normalnie - może trochę więcej piję wody, ale nie mam ani podwyższonego ciśnienia, ani kołatania serca, nic. Zelixa nie tłumi u mnie całkowicie głodu, w zasadzie przed każdym posiłkiem czuję się głodna, ale chyba jedząc szybciej czuję się nasycona; staram się nie traktować jej jako cudownego środka, przy którym prawie nie będę jeść, schudnę bardzo dużo, a potem równie dużo lub więcej przytyję. Chcę ją potraktować jako pomoc w zmianie sposobu odżywiania już na dobre - czyli pożegnanie z obiadkami z furą ziemniaków lub makaronu, licznymi kanapkami na śniadanie i kolację, a przede wszystkim czekoladą której mogłam spokojnie zjeść więcej niż tabliczkę dziennie i nie mogłam się pohamować.
Dziś 9. tabletka, na razie -2.5kg. Po miesiącu sprawdzę, czy dalej poradzę sobie już sama bez tabletek, mam nadzieję, że mój organizm już się w tym czasie przestawi na nowy sposób odżywiania i nie będę potrzebowała wspomagacza.
Samochodem jeżdżę bez żadnych problemów - na pewno bym nie jeździła, gdybym zauwazyła jakieś zaburzenia uwagi, koncentracji czy postrzegania. Śpię dobrze, jak zawsze.
Szczerze mówiąc zastanawiam się, co by się działo, gdybym przyjmowała placebo - czy byłoby inaczej. Bo może w moim przypadku jest tak, że po prostu mówię sobie, że biorę tabletki, które mają takie a takie działanie, no i skoro biorę te tabletki, to szkoda byłoby zmarnować ich efekt i dlatego zamiast zrobić sobie dwie lub 3 kanapki na śniadanie robię jedną albo jem twarożek z rzodkiewką... po prostu zastanawiam się, skoro nie czuję żadnych objawów ubocznych ani zmian w swoim samopoczuciu, czy u mnie nie jest to bardziej działanie psychologiczne... ale na razie jeszcze ją trochę będę brała ;-)
Pozdrawiam.
hehe może i bardziej podświadomość działa najważniejsze aby skutecznie, powodzenia :)
 
Dziewczyny a ja mam pytanie ;)
Chciała bym brać Zelixe bo musze schudnąc 13kg tylko lekarz mi nie chce jej przepisac ;/ bo on twierdzi że on taki tabletek nie bedzie nikomu przepisywać... :((
Jak moge załatwić to sobie w inny sposob??
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie ;)
Chciała bym brać Zelixe bo musze schudnąc 13kg tylko lekarz mi nie chce jej przepisac ;/ bo on twierdzi że on taki tabletek nie bedzie nikomu przepisywać... :((
Jak moge załatwić to sobie w inny sposob??

u innego lekarza;-)
a swoją drogą skoro lekarz nie chce ci przepisać może są do tego jakieś przeciwskazania:happy2:

ja bym nie radziła brać takich tabletek z pchliego targu bo nigdy nie wiadomo czy to jest to co być powinno.

spróbuj u innego lekarza
 
Do góry