reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metformax 500

  • Starter tematu Deleted member 181275
  • Rozpoczęty
Brałam z tego samego powodu. Dodatkowo w kolejnym cyklu clo i pregnyl i się udało w drugim cyklu z clo [emoji4] powodzenia [emoji4] acha, nie było mi słabo.
Dziękuję za odpowiedź! Czytałam właśnie o tych lekach. Mam nadzieję, że ten co mam pomoże [emoji53] Mi jest strasznie słabo po metformaxie, dziś zaczęłam wymiotować
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź! Czytałam właśnie o tych lekach. Mam nadzieję, że ten co mam pomoże [emoji53] Mi jest strasznie słabo po metformaxie, dziś zaczęłam wymiotować
A widzisz, ja po bromergonie, bo zapomniałam, że jeszcze to brałam, czułam się fatalnie. Po clo dużo dziewczyn zachodzi, więc kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziękuję za odpowiedź! Czytałam właśnie o tych lekach. Mam nadzieję, że ten co mam pomoże [emoji53] Mi jest strasznie słabo po metformaxie, dziś zaczęłam wymiotować
Metformax może niestety tak działać na początku. Później organizm się przyzwyczai. Żeby brać clistilbegyt musialabys najpierw sprawdzić jak reagujesz na metformine. Jeżeli nie będzie owulacji to wtedy trzeba ja stymulować i po to bierze się clo. U mnie niestety ani jedno ani drugie sie nie sprawdziło.
 
Metformax może niestety tak działać na początku. Później organizm się przyzwyczai. Żeby brać clistilbegyt musialabys najpierw sprawdzić jak reagujesz na metformine. Jeżeli nie będzie owulacji to wtedy trzeba ja stymulować i po to bierze się clo. U mnie niestety ani jedno ani drugie sie nie sprawdziło.
No właśnie będę miała monitoring owulacji w tym cyklu czy coś daje w ogóle
 
Do góry