reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mleko Gerber 2

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez kkasia79, 30 Czerwiec 2011.

1. kkasia79

kkasia79 New Member

Witam,

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat mleka Gerber 2. Byłabym wdzięczna za wszelakie informacje.
    Pozdrawiam
    Kasia

2. wampi

wampi ..::..::..::..

Mleko Gerber 2 znam tylko z kampanii streetcom, przetestowaliśmy 2 opakowania, ale synek miał po nim problemy z kupką, więc wróciliśmy do naszego mleka.

3. reklama
  4. Liza

Liza Unconditional love... <3

Moj najmlodszy synek od 6mies. życia (wczesniej byl sam cyc) jest na mleku Gerber 2 i jest wsio oki:)
    teraz bedziemy zmieniac na 3.:tak: ja polecam... przetestowac warto;)

5. Madlein

Madlein New Member

Może za drastyczna zmiana? Z mleka na mleko skakać nie można i trzeba stopniowo po miareczce nowego dodawać.
    My uwaga uwaga z nutramigenu przeszliśmy na gerber 2 i jest rewelacja. Zero kolek i zaparć tak jak było na enfamillu chociażby.

6. Joaszka

Joaszka New Member

ja też testuję mleko GERBER2-kampania streetcom. Zuzi smakuje, kupki są ładne, z brzuszkiem problemów nie ma. Tz. mamy malutki problem-powracające zaparcia, ale to wina pokarmów stałych. Jak wyeliminuję ryż na jakiś czas jest poprawa.Mleczko fajnie się rozpuszcza,nie pieni...Zu pije tak samo jak poprzednie Bebilon, ale i tak najsmaczniejsze mleczko z piersi:-D

7. kkasia79

kkasia79 New Member

Bardzo dziękuję za informacje i zapraszam kolejne mamy do dzielenia sią opiniami na temat mleka Gerber 2.

8. wampi

wampi ..::..::..::..

Są trzy szkoły przechodzenia z mleka na mleko: 1. zmieniać po miarce 2. zmieniać po 1 porcji mleka 3. od razu podać nowe mleko.

Jestem pewna, że problemy z kupką u mojego synka były związane z mlekiem, a nie ze sposobem przechodzenia na mleko. Kilka tygodni temu synek był chory i lekarka zaleciła mi podawanie na czas choroby mleka Humana z MTC, na to mleko też przeszliśmy od razu i nie było problemów z brzuszkiem. Przy Gerberze było tak, że problemy z brzuszkiem ustały dopiero po 2 tygodniach od odstawienia tego mleka. Dlatego już nie eksperymentuję i podaję tylko nasze mleczko babydream.

9. karlita

karlita New Member

Moje dzieciaki też na Gerberze chowane :-) Nie zauważyłam żadnych złych skutków ubocznych w sumie u Norba skończyły się problemy z brzuszkiem po wprowadzeniu Gerbera- wcześniej pił Nan.

10. reklama

Poleć forum