reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mleko ISOMIL- czy Wasze dzieciaczki jedzą?

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez Monika20078, 24 Luty 2010.

1. Monika20078

Monika20078 New Member

Witam
    Wczoraj okazało się, że mój synek ma skaze białkową. lekarz przepisał mleko Isomil. Czy któraś z Was go używała? Jesli tak to bardzo prosze o opinie.

Pozdrawiam

2. ANEK M

ANEK M Member

ISOMIL jest preparatem mlekozastępczym wyprodukowanym z białka soi.Mojemu synkowi podawałam to mleko ale to było 10 lat temu,teraz prawdopodobnie lekarze nie przepisują juz tego mleka bo lepszy jest Pepti,bo białko soi tez lubi uczulać zwlaszcza te młodsze dzieci.Mój synek pił to mleko od 15 miesiąca do 7 roku zycia i wszystko było okej.

3. reklama
  4. Asia 81

Asia 81 Member

Mój synek pije od kilku miesięcy Isomil 2 i dobrze toleruje to mleko,smakuje mu,jest słodkawe.Ale wcześniej pił przez długi czas Nutramigen i dopiero potem lekarka mu zmieniła na Isomil.

5. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Mój starszy od 7 m-ca był na Isomilu i przez 1,5 roku pił a potem skaza minęła. Młodszy natomiast uczulony na soję i nie mógł go pić tylko Pepti 2 a teraz też już nie ma uczulenia i mleko piją obaj:tak:

6. Monika20078

Monika20078 New Member

Dzięki dziewczyny.
    My własnie bylismy od początku na Pepti1. Ciągle miał wyspkę ale lekarze to ignorowali. Dopiero przy zmianie na Pepti2 wysypało go strasznie, do tego doszły wymioty, i probemy z kupką (raz zaparcia, raz biegunki. Wtedy dopiero pediatra stwierdzil, że to skaza.
    Mam nadzieję, że nie będzie miał uczulenie na soję.

Poleć forum