reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane. Jakie?

wampi, mój smyk od początku leci na Bebiku i jestem zadowolona :tak:. Nigdy nie miał kolek, a cycem go bardzo krótko karmiłam, bo tylko 3 tygodnie :-(
 
reklama
Najpierw synkowi dawaliśmy Nan . Niestety małemu zaczeły pojawiac się kolki. Lekarz polecił zmiane mleka na Bebilon Comfort. Dolegliwości odeszły jak ręką odjąć. Gdy miał 4 miesiące zmieniliśmy na zwykły Babilon i jesteśmy z niego zadowoleni :)
 
moja Oliwka piła emfamil póżniejwykryto skazę białkową i pija nutramigen ale gdy byłu braki w produkcji tego mleka musiała przejsc i teraz pije bebilon pepti jest lepszy od nutramigenu

 
my pijemy hipp combiotyk bio....................zero wzdęc-a były.............kupki codziennie i bezproblemowe...........i ma probiotyki i preabiotyki i omega 3.............nam smakuje i służy jest dostepne na rynku od kwietnia tego roku:tak:
 
do tej pory mielismy Bebilon Ha ale prawdopodobnie powoduje u naszego malucha zatwardzenia.... polożna poleciła Enfamil, podobno jest jakis na zatwardzenia. ktos cos o nim słyszał? proszę o opinie :)
 
A my niestety próbowaliśmy chyba wszystkich. Niestety, bo syn był jak króliczek doświadczalny :(
jedyne jakie się przyjęło to Nutramigen, śmierdzące, a jednak pomogło bo okazało się że syn nie dość że ma skazę białkowa to jeszcze ATZ i kolki minęły i synuś zaczął w końcu spać i się uśmiechać.
 
reklama
Do góry