reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

@nata95 i jak po wizycie? Moja już jutro o 14.45 :) ciekawa jestem ile przytylam hihi [emoji6] i jak ten nowy doktorek...oby był miły :) moze też dostanę skierowanie na glukoze w koncu..straszą mnie tym kolezanki [emoji14] a Ty jak wspominasz to badanie?

 
reklama
Powiedzial abym sie nie zdziwila jak na swieta wyladuje w szpitalu , glukoza ochyda ale cicho [emoji23] ja w tej ciazy nic nie przytylam waga spadla a teraz waze tyle ile przed ciaza [emoji33] [emoji33] czy to normalne?? Lekarz nic nie mowi :-(
To zależy jak z Twoją wagą było wcześniej... jeśli miałaś nadprogramowe kilogramy i zrzucilas je w czasie ciąży a dzidziuś sobie rósł to może udało Ci się wyjść wyjść tzw 0 :) jak lekarz nic nie mówi to chyba nie powinnaś się martwić



Moze i tak [emoji7] Aj nie pocieszyl mnie wczoraj [emoji58] teraz to juz calkiem boje sie co kolwiek zrobic aj
To się oszczędzaj [emoji4] niech Twój mężczyzna się wykaże i przejmie świąteczne obowiązki chyba,ze chce pasterke na porodowce spędzić hyhy



Hehe , nie no moj Mezczyzna sie wykazuje ale oprocz tego szkrab dokuczliwy nie rozumie ze mama sie zle czuje , po woli dam rade
Ah no tak....taki brzdąc to pewnie w tym wieku wulkan energii [emoji4]

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja początek ciąży przechodziłam bardzo dobrze, od siódmego miesiąca się zaczęło, różne zachcianki, mała chyba ćwiczyła u mnie w brzuchu. Bardzo ruchliwa była, w nocy nawet budziła mojego męża.
Mój mąż zawsze trzymał rękę na brzuchu bo chciał poczuć jak Malutka kopie i się rusza ;)
Teraz jest bardzo spokojna ;)

Nasza kochana córeczka Zuza ;*
 

Załączniki

  • _7508089 (2).jpg
    _7508089 (2).jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja to już nie wiem czy się tu udzielać. Jakieś trolle tu siedzą ta dziewczyna nata usunęła wszystkie posty i konto po tym jak na wątku ze staraniami dziewczyny odkryły różne sprzeczne posty od niej..a mianowicie - w jednym pisała, ze jest nadal w ciąży i ma termin na styczeń, w innym że urodziła już jakiś czas temu, w jednym ze o synka (1 dziecko, które urodziła mając 17 lat) starała się 3 cykle...potem na wątku staraniowym,ze 7 cykli...nic się ze sobą nie zgadzało i jak dziewczyny tam na nią wjechaly to nawet się nie wytlumaczyla tylko zniknęła...a doszłam do tego bo się zdziwiłam czemu tu swoje posty usunęła nawet... eh :( chce sobie człowiek z kims pogadać ale nie ma co...jak tu zweryfikować kto pisze poważnie a kto jest oszustem i trollem

 
Ja to już nie wiem czy się tu udzielać. Jakieś trolle tu siedzą ta dziewczyna nata usunęła wszystkie posty i konto po tym jak na wątku ze staraniami dziewczyny odkryły różne sprzeczne posty od niej..a mianowicie - w jednym pisała, ze jest nadal w ciąży i ma termin na styczeń, w innym że urodziła już jakiś czas temu, w jednym ze o synka (1 dziecko, które urodziła mając 17 lat) starała się 3 cykle...potem na wątku staraniowym,ze 7 cykli...nic się ze sobą nie zgadzało i jak dziewczyny tam na nią wjechaly to nawet się nie wytlumaczyla tylko zniknęła...a doszłam do tego bo się zdziwiłam czemu tu swoje posty usunęła nawet... eh :( chce sobie człowiek z kims pogadać ale nie ma co...jak tu zweryfikować kto pisze poważnie a kto jest oszustem i trollem

szkoda słów na takie osoby, ale nie można wszystkich jedną miarą mierzyć
 
reklama
Do góry