reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy

reklama
kliknij na mojego "bobaska" otworzy ci sie strona .. klikasz ticket - pregnancy ticket .... po lewej stronie wpisujesz date porody i wybierasz suwaczek ktory chcesz :) ... ( pietrwszy pokazuje ile dni zostalo i ktory to juz tydzien , trzy pozostale w tygodniach tylko ile pozostalo :) )  .. klikasz na suwaczek ... na dole masz "YES, I KNOW ABOUT CORD BLOOD BANKING
now take me to my ticker! " klikasz na " now take me to my ticker!" .... otworzy Ci sie strona z kodami ... kopiujesz kod BBCODE i wklejasz w profilu BB :)
 
Kasienka sorki że wczoraj nie odpowiedziałam ale mam neta tylko w pracy a po drugiej zwykle wychodzę. Widzę,że sobie już z suwaczkiem poradziłaś :)
 
nie ma sprawy ja tez mam neta tylko w pracy do 16 no nareszcie mi sie udalo z tym suwaczkiem tylko jeszcze nie wiem jak wprowadzic napis
 
reklama
kliknij na moje "czekamy na Ciebie Sloneczko" tam pojawi Ci sie stronka ułóż na niej napis i ten kod url wpisz zaraz pod kodem ktory wpisywalas aby suwaczek z dzidzia sie pojawil
 
Do góry