reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy

Az mam lzy.....piekna opowiesc.Wiem,ze sobie poradze.Bo mam rodzicow na ktorych moge liczyc i mojego faceta rodzicow tez mozna liczyc.Bede szczesliwa mama!!!!:)
 
reklama
Mam 25 lat jestem w 27 tyg, czuję tylko delikatne ruchy dziecka, a moje koleżanki twierdzą, że w tym tyg powinno mnie już mocno kopać. Jak na razie USG pokazuje, że maleństwo się dobrze rozwija, ja się dobrze czuję. Bardzo boję się porodu i szpitala. Zastanawiam się czy poród rodzinny nie jest lepszym rozwiązaniem, choć jedna pani u lekarza stwierdziła, że mężowie nie powinni w tym uczestniczyć.
 
Hej ja mam 21 lat i jestem w 23 tygodniu a starałam się od 19 roku mojego życia aż w końcu się udało:)
Miejmy nadziaeje żedzieci się urodzą zdrowe. Pozdrawiam:)
 
hej ja mam 20 lat jestesmy miesiąc po ślubie i zaczynamy starania o maluszka :) są tu jakieś młode przyszłe mamusie ?
 
Do góry