reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode Żonki :D

reklama
kiedys tutaj ruch jak na Marszalkowskiej a ostatnie m-ce cisza jak makiem zasial ,na chwile zrobi sie gwarno i znowu cisza :-(
eliza a co to za pan na zdjeciach :-D
edysiek widzialam ostatnie zdjecia corci ,sliczna z niej dziewczynka a w tej sukience to juz wogole wyglada jak gwiazda :tak:,jak wasze wedkowanie ?? moj juz tez rozpoczal sezon,pierwsze pstragi zjedzone ,tylko pogoda u nas nie bardzo..dzisiaj byl i zmokl jak diabli..ale rybki przywiozl :-D
 
madlen jaki pan? :D na FB??? :-D
hehe moj obecny partner hihihihi ;-)


ciasteczkowy dokladnie :-) dobrze piszesz :tak: ja nawet jestem tego przykladem, po 6 latach malzenstwa rozwód, no ale co poradzic... :-) czasem i tak bywa...
 
aguska a dobrze, zostal powoli wprowadzony w nasze zycie, wiele z nimi rozmawialam... i coż, maja go za drugiego tate bawia sie z nim, czasem to az wariują :p :-) mysle ze jest dobrze i oby tak dalej :-) czasami lepiej sie jego sluchaja niz mnie... :confused2:
bo coz, prawdzwy tatus nie byl u nich juz 7mies... :sorry:
 
reklama
Witam :-)
Madlen własnie weekend spędziliśmy na rybkach :-) Pogoda była cudna, opaliłam się ( nawet nieco za bardzo ) i rybki w końcu pozwoliły się złapać, czyli wszyscy zadowoleni :tak:
Liza super, że wszystko układa się jak trzeba.
 
Do góry