reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

ewika87

nasze szczęście
Dołączył(a)
28 Październik 2009
Postów
1 285
Miasto
mazury
No dziewczyny jak tam u was wyglądaja przygotowania? Macie juz coś dla swojego szczęścia czy nie? A co myslicie o przesądach że za wcześnie to nie dobrze itd. Ja się przyznam, że jeszcze nic nie mam ale już allegro oglądam nałogowo :)
 
reklama
Ja też oglądam zarówno ciążowe ciuchy jak i wyprawkę dla maleństwa, ale jeszcze nic nie kupuję. Nie wierzę w przesądy, ale najpierw muszę zrobić porządek w garderobie, wywalić do piwnicy to, co mi będzie zbędne podczas ciąży i wczesnego macierzyństwa (głównie sprzęt sportowy, niestety) i wtedy się zacznę zastanawiać. Tak samo jak z kwestią imienia zacznę się zastanawiać jak poznam płeć :)
 
Ja jak na razie nic nie mam ani na razie nic nie kupuje :tak: z tego wzgledu ze poprzednia ciaze stracilam w 10tc to na razie sie wstrzymuje zakupami :tak: ale oczywiscie przegladam rozne strony internetowe i w sklepach ogladam,porownuje ceny itd :tak: z tego wzgledu ze my bedziemy musieli kupic wszystko sami wiec bedziemy musieli jakos potem porozkladac wszystko na raty no bo na raz nie bedzie jak tego kupic :-D
 
na szczęście większość rzeczy mam po Kubie :) ale rozglądam się za wózkiem , mam już upatrzony tylko czekam do lipca żeby go kupić
no i chyba jak każda z nas ;) oglądam przeglądam internet na wszystkie strony
Sabrina w pierwszej ciąży wszystko miałam już kupione ok 7m-ca bo akurat byliśmy w pl na wakacjach no i tam taniej niż u no ale jak tylko dowiedzieliśmy się że będzie maleństwo to odkładaliśmy sobie kase żeby mieć na te najpotrzebniejsze rzeczy typu łóżeczko ,wózek itd.
dużym plusem jest to że nie pracując tutaj dostaje się "becikowe" za które można kupić bardzo wiele :)
 
AniaSam ja akurat nie pracuje,jakis czas temu stracilam prace i to w takim w sumie martwym czasie jesli chodzi o nowa :tak: a o tym becikowym to tez slyszalam no i na pewno taka kasa pomoze :-)moj A. caluski czas pracuje wiec nie moge powiedziec ze jest zle ;-) No a z tymi zakupami w PL to nie jest zly pomysl bo faktycznie ceny tutaj w UK czasem powalaja z nog :eek: dobrze ze jest jeszcze szansa zakupu online z PL wiec nie jest zle :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja też ostatnio nie pracuję i nie mogę za bardzo szastać pieniędzmi. A co do wózków, ja się chyba wstrzymam do przyszłej wiosny, bo jednak na co mi wózek jak będzie za zimno na spacerki nad morzem. Więc jak maluch będzie mógł wychodzić to kupię i wózek :D A do tej pory zaopatrzę się w fotelik do samochodu i chustę :)
 
Ja nie mam kompletnie nic i narazie nic nie bede kupowac, ale kilka stron internetowych z wozkami juz zaliczylismy :-D. Moja siostra zapowiedziala mi ze czeka do 6 miesiaca i zaczyna rejs po sklepach z ciuszkami:tak: :-Di ze ona kupuje lozeczko i posciel:-), tylko jakos bedzie musiala mi to poslac z PL do Ire:blink:
 
Kompetnie zero jakichkolwiek rzeczy dla maleństwa. Myślę, że jak będziemy znali już płeć, wtedy zaczniemy kompletować krok po kroku - już nie mogę się tego doczekać :) A teraz bardziej skupiamy się na przeprowadzce - skoro jeszcze w tym roku ma nas być trójka, to musimy przyspieszyć prace wykończeniowe
 
reklama
Ja na razie nic nie mam kupionego ale i mi się nie spieszy. Poczekam pewnie do końca 1 trymestru. Już bliżej z każdym dniem:-D:-D A po za tym mam wszystkie rzeczy po Emi więc to będą tylko uzupełniające zakupy więc się nie spieszy bo tak to naraz to by było ciężko:szok::szok: Kupie tylko parę śpiochów do szpitala takich maciutkich...:-) A jak już będę wiedzieć kto jest w brzuszku i to będzie chłopiec to coś się dokupi bo na panienkę mam wszystko nie które pawie jak nowe;-) No i łóżeczko będzie trzeba kupić... Już się nie mogę doczekać, szczególnie jak widzę w sklepach takie małe cudeńka...:-D:-D
 
Do góry