reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Widze, ze temat prezentow: Mia dostala od jednej babci samochodzik-odpychacz (tylko nie w takich fioletach jak na zdjeciu :-D):

kiddiel.jpg

Od drugiej babci mase ksiazeczek i ubranek. Od dziadka rowerek 3-kolowy:

119610_1.jpg

Od pozostalych czlonkow rodziny ubranka, mniejsze zabawki, ksiazeczki, zas od nas drewniana kuchnie z BRIO:


brio.jpg
 
reklama
mary taki sam samochodzik i my mamy ;) Bardzo popularne to autko jak widze. Kuba je uwielbia choc malo co sie na nim odpycha, ale melodyjki uwielbia i zagladac pod spod :-D
 
my też mamy tego pchacza i od 3 miesięcy to chyba jest najlepsza zabawka. na gwiazdkę moja zośka dostała też fajną kostkę - myślałam że nie będzie nią mocno zainteresowana a tymczasem potrafi się bawić nią całkiem długo
kiddieland-zabawna-kostka-43000-n-iext6193663.jpg
dostała też takiego pchacza - ale to akurat średnio ją interesuje bo wcześniej już miała kaczkę tego typu i chyba póki co się znudziła

smiki-krokodylek-pchacz-n-iext6114250.jpg
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563730Zobacz załącznik 563731Zobacz załącznik 563732Zobacz załącznik 563733Zobacz załącznik 563734Zobacz załącznik 563735Zobacz załącznik 563736Zobacz załącznik 563737Zobacz załącznik 563738Zobacz załącznik 563739
 
Do góry