reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacja V-leiden i PAI-1

reklama
tak. Lekarz powiedział że w udo mogę robić ale w brzuch najmniej bolało więc zostaliśmy przy brzuchu. Raz w ramię mi położna zrobiła ale to też było nieprzyjemne. Mąż mi robił bo ja się boje zastrzyków, strasznie. Ale jak się dobrze chwyci ten fałd (tak mnjej więcej 5 cm od pępka w boki czy w dół ) i wbije zdecydowanym ruchem to praktycznie nie boli.
U mnie brzuch tak twardy, ze się prędzej naklne niż wbije, wiec wbijam w uda
 
Wzięłam dopiero wczoraj heparynę, a byłam 4-ty dzień po pozytywnym teście i nie wiem, czy nie za późno
😢
 
reklama
U mnie PAI-1 homo, acard 150 i heparyna (Clexane) 0,4, dziś 27+5, heparyna do końca ciąży + po (CC). Cały czas robię w brzuch - polecam na linii bioder później, siniaki się nie robią, a i dostęp jest ok przy dużym brzuchu 😉
 
Do góry