reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla naszych maleństw

Wiecie co, ja już drugi raz uspałam Tymka przy Usypiankach Babasa. Doleci do połowy drugiego utworu a ten już śpi:-) Nie chcę zapeszać, ale może Usypianki pomogą mojemu histerykowi także podczas wieczornego zasypiania? Kuba bardzo je lubił i też "wymiękał" po kilku kawałkach. Ja sama bardzo je lubie i świetnie się przy nich relaksuje.

Atru, nadal dzialaja na Tymka te usypianki? gdzie ej mozna dostac, w ksiegarni?

puszcacie teraz dzieciom jakies piosenki? P zgral piosenki dla dzieci znetu i mamy taka plytke. julitka wczesnie przy niej spala, ale teraz kojarzy jej sie tylko z tanczeniem. oczywscie jej ulubiona to "kaczka-dziwaczka"
 
reklama
Atru, nadal dzialaja na Tymka te usypianki? gdzie ej mozna dostac, w ksiegarni?

puszcacie teraz dzieciom jakies piosenki? P zgral piosenki dla dzieci znetu i mamy taka plytke. julitka wczesnie przy niej spala, ale teraz kojarzy jej sie tylko z tanczeniem. oczywscie jej ulubiona to "kaczka-dziwaczka"
Przed snem puszczam Kolysanki-Utulanki ale chetnie cos zmienie bo juz rzygam nimi...stasiek pewnie tez ma dosc:-D
Polecicie jakie ladne kolysanki?:confused:
A tak w ciagu dnia to Pana Kleksa (ulubiona to "Ksiezyc raz odwiedzil staw") i Bajki-grajki - te ktore mama pamieta z dziecinstwa.:-)
 
My najczęściej słuchamy przed snem kołysanek mini mini ale też mam ich powoli już dość a poza tym to muzykę bobasa , fasolki , tik taka , puszczam jej też podkłady muzyczne do tej serii baby einstein (bez obrazu ) to są głównie utwory klasyczne , Justyna Steczkowska wydała teraz płytę z piosenkami dla dzieci słyszałam że bardzo fajna
 
Muzykę poważną:-D Wczoraj pod wieczór, jak zwykle Maciuś szaleje zamiast się bawić, wsadziliśmy go do huśtawki, puściliśmy Chopina na uspokojenie, a Maciuś po chwili zaczął kimać:-D:szok:
:-D:-D:-D:-Dpo Chopinie to ja nie mogalbym zasnac cala noc. Lubie muzyke barokowa ale brzdeku fortepiana nie trawie...ooo az gesiej skorki dostalam na sama mysl wrrrr:wściekła/y:
A te mini-mini to jakies instrumentalne + spiewanie czy takie dziecinne i proste la-la-la:eek::confused:
 
reklama
Do góry