reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla naszych maleństw

reklama
Buuu, coś dziwnego kupiłaś,bo nasze są w takim wykonaniu jak u Luandzi, bardzo spokojne, melodyjne, sympatyczny głos kobiecy.
Dostałam dzisiaj 4 płytki z serii Mądry Maluch. Chyba wychodziły razem z Rodzicami,bo ich logo jest na opakowaniu.

  1. "Prawa półkula" Myślenie kreatywne (rymowanki, sztuka i rysowanie, kreatywne myślenie, 9m-2lat)
  2. "Lewa półkula" Inspirujemy myślenie logiczne (uczy wypowiadać i myślec logicznie, nazywać postaci, liczyć je i ustalać ich kolejność, 6m-2lat)
  3. "Baw się i ucz" Uczymy się i odkrywamy świat przez zabawę (uczy rozpoznawać przedmioty, ich kształty i rozmiary, przedmioty,które się poruszają, kształty i dźwięki podwodnego świata, 6m-3lat)
  4. "A ku-ku" Pobudzamy do kreatywnych poszukiwań (poznajemy grę A ku-ku oraz jej piosenki i rymowanki, pierwsze słowa, jak łączyć pasujące do siebie przedmioty, 6m-3lat)
Obglądnęłam te plytki i ... Nasze maluchy są jeszcze za małe na to,chyba,że lubią oglądać tv, wtedy może coś podłapią. Mateusz nie bardzo interesuje się tv, spojrzy na "Dobranocny ogród" i sporadycznie na Teletubisie.
 
A ja wlasnie sciagam z sieci tak bardzo zachwalana serie na DVD Baby Einstein.Zobaczymy.
 
Moja lubi bajki z mini-mini. Rano puszczam jej teledyski na VH1 leci od 7-9 Rock Your Baby. Dużo animowanych kawałków. Bardzo lubi krokodyla - schnappi, Gummy bear i króliczka Titou. Jak stoi akurat w łóżeczku to tak nim narywa, że chyba w końcu mi je rozwali :-D. I bardzo lubi kawałki metaliki ale u nas to genetyczne bo syn w jej wieku też lubiał. Zaspyiał nawet przy ostrym metalu. No ale to rzadko bo pilnuje żeby mężuś nie przecholował z dawką takiej muzyki maluchom.
 
dziewczyny, mam prosbe: wiem, ze niektore z was maja piosenki z serii Mini-mini. czy moglabym prosic o przegrnaie i wyslanie mi poczta? pieniadze przeleje na konto.
 
reklama
Do góry