reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

muzyka dla niemowlaka

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez goska_j, 14 Listopad 2007.

1. goska_j

goska_j New Member

witam,
    mam do was pytanie, pilnie potrzebuje muzyke dla niemowlaka, moze ktos cos moze polecic, wiem ze sa specjalne nagrania, ktore uspokajaja dzieciaczki,

pomozcie, prosze;)))
    pozdr.
    gosia

2. Datkap

Datkap New Member

Witam

Proponuje Myzykę Bobasa Strona g

3. reklama
  4. chili77

chili77 New Member

5. mala_mi

mala_mi New Member

nawet mi sie ta muzyka bobasa podoba;)

6. agusia1

agusia1 New Member

A ja mam takie podobne pytanie. Jakiej muzyki lubia sluchac wasze bobaski? :-) Chodzi mi o taka, przy której sie uspokajaja :-)

7. ivka76

ivka76 New Member

Mój od 5m-ca ciąży słuchał muzyki relaksacyjnej, 3 kawałków Mozarta i "Kołusanek-utulanek". Kiedy był malutki to głównie słuchał "muzyki dla bobasa", a potem doszły do tego werszyki i dziecęce piosenki.

Teraz słucha już bajek i baśni + muzyka radiowa. Generalnie uwielbia słuchać wszystkiego :-)

8. Agnieszka H.

Agnieszka H. Listopadowa mamusia '07

Ja jestem zakochana w Klasyce Bobasa, Usypiankach Bobasa, a także ukradzionych z internetu pojedynczych utworach z Jazz for Kids :zawstydzona/y:. Coś pięknego, słucham nieustannie :tak:. Jak możecie, to kupujcie, warto!

9. czechow

czechow nieuleczalna BBholiczka

Muzyka bobasa i kołysanki z mini mini - mała uwielbia ich słuchać do poduszki --- zasypia błyskawicznie

10. reklama
  11. a.jodlowska

a.jodlowska New Member

A ja pamiętam, że zawsze puszczałam mojej małej Cinematic Orchestrę i uwielbia do dziś.
    A

12. Datkap

Datkap New Member

Witam

Mój syn uwielbia muzykę i może jej słuchać naokrągło a lubi różny rodzaj od muzyki klasycznej jak Bach, Mozart poprzez muzykę dla dzieci z piosenkami aż po muzykę rozrywkową. Z mężem dziennie muszą obejrzeć „Jaka to melodia” :-)i bardzo to lubi. Najchętniej słuchałby cały czas jakiś utworów a jakich to zależy od jego humoru;-)

Poleć forum