reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mycie zabkow

dla mnie jest to straszne, że nie można zaufać produktom, które są w naszej świadomości i tak naprawdę na każdym kroku szukać czegoś co będzie bezpieczne, dla mnie to zbawienie jest dzięki Camilii
 
reklama
A jak już można używać pasty do zębów to jaka waszym zdaniem jest najlepsza??Jest tyle ich na rynku, że nie mam pojęcia, która będzie najbardziej odpowiednim wyborem.
 
kasiakn to już zależy od dziecka i od tego jak jest duże.... ja osobiście skupiłabym się na tym żeby w paście nie było fluoru... mojemu synkowi np bardziej podchodzą pasty miętowe niż te dziwne smaki dzieciowe :)
 
kasiakn to już zależy od dziecka i od tego jak jest duże.... ja osobiście skupiłabym się na tym żeby w paście nie było fluoru... mojemu synkowi np bardziej podchodzą pasty miętowe niż te dziwne smaki dzieciowe :)
oo to nie, moja mala woli zdecydowanie te dla dzieci, mietowe sa zbyt mocne
 
ale my mamy taką leciutko miętową, lekką słodkawą, trochę mi się w smaku kojarzy z tymi delikatnymi mentosami miętowymi :) no ale widocznie co któremu maluchowi pasuje, ostatnio dostał pastę owocową jak spał u kuzynki i całą zjadł ze szczoteczki :D a miętową pięknie szoruje :D
 
Dołączam się, też stosuję od niedawna u mojej córeczki ten preparat Camila. Poleciła mi go siostra, której wcześniej pomógł przy bolesnym ząbkowaniu jej pociech. Naprawdę produkt godny polecenia, nie bałam się go użyć, a wiadomo że czasem strach wypróbowywać na naszych dzieciach jakieś nowe lekarstwa...
 
Ja co prawda do tej pory jeszcze nie próbowałam tego preparatu ale skoro piszecie,że faktycznie jest taki dobry i sprawdzony to przy najbliższej okazji postaramy się go przetestować,dam znać na forum jak wyszło.
 
my mielismy szczoteczke taka silikonowa z akuku, przydala sie rowniez podczas zabkowania, bo masowalismy nia dziasla malucha. a pasta, taka typowo dziecieca o smaku gumy baolonowej ;) z ziaji :)
 
reklama
Do góry