reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie sie dziecka......

reklama
wiem ze sie nie dziedziczy.......ale to jest podobnie jak z innymi rzeczami ....jezeli cos wystapilo wczesniej w rodzinie no to zawsze jest chociaz ciut wieksze prawdopodobienstwo ze moze i u naszej pociechy wystapic.........
 
no ..wreszcie odetchnelam z ulga .........wyniki badan sa oki:):)....jedynie ciemiaczko troszeczke za szybko zarasta...ale nie jest to spowodowane wit d ...krzywicy tez nie ma .....poprostu moj Patryk tak juz ma ze bardziej sie poci:):).........z z tym ciemiaczkiem to dostalismy skierowanie do lekarza specjalisty ktory bedzie poprostu monitorowal przez jakis czas glowke Patryka .....
 
no widzisz... mówiłam ze będiz dobrze....a przy tym za szybko zarastającym ciemiączku nie kazali odstawić wit. d3?
 
hayne1 pisze:
no widzisz... mówiłam ze będiz dobrze....a przy tym za szybko zarastającym ciemiączku nie kazali odstawić wit. d3?
no wlasnie ze nie kazali ??? ???....lekarka powiedziala ze to nie z powodu wit D bo jej poziom jest oki........zobaczymy co powie ten drugi lekarz....w sumie on sie tym wlasnie specjalizuje wiec chyba powinien wiedziec troche wiecej niz pediatra.....chociaz roznie to bywa:)
 
reklama
Tereska nie daje mu witaminki D poniewaz karmie mlekiem modyfikowanym;-)
glowka z tylu raczej mu sie nie poci musze na to zwrocic chyba wieksza uwage ale np nozki to tak mu sie poca ze sa cale mokre i sliskie:eek:
 
Do góry