reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Dziewczyny polecam zajrzeć także na naszą stronę gdzie znajdziecie szeroki wybór artykułów dla swoich dzieci,a teraz mamy promocyjne ceny. W razie pytań oczywiście służę radą i pomocą na forum:)
 
reklama
Jeżeli szukacie dobrego sklepu z ubrankami dla swoich pociech,to warto zajrzeć także do nas gdzie ubranka są naprawdę solidnej jakości z bajkowymi motywami,więc każde dziecko będzie zadowolone.
 
A ja polecam sklep Zebra Świat Dziecka, Warszawa, Ursus, ulica Kolorowa 19 lok. 142, mają nowe miejsce od marca, wcześniej byli na ulicy Bodycha 53. Kupuję tam wszystko co mi potrzebne, zawsze jestem zadowolona.
 
Jeżeli jest to wątek dotyczący dobrych i godnych zaufania sklepów dla naszego dziecka,to warto odwiedzić również nasza stronę,gdzie znajdziecie komplety pościeli dla swojego dziecka jak i całą niezbędna wyprawkę,warto sprawdzić:)
 
Zaglądaliście do nas na BajkoweUbranka? Jeżeli nie to polecam,bo teraz mamy kilka nowych kolekcji ubranek dla dzieci z bajkowymi motywami,naprawdę warto i służymy swoją radą,pomocą na forum:)
 
Polecam również nasza stronę BajkowyPokoik gdzie znajdziecie szeroki wybór artykułów dla swojego dziecka,oraz elementy deo dekoracji jego pokoju w nizszej cenie,chętnie pomożemy i doradzimy:)
 
reklama
Do góry