reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

reklama
Jeżeli jest ktoś z sosnowca, dąbrowy czy okolicy - polecam "odlotowy kufer " na dworskiej w Sosnowcu. Jest to ciucholand ale ciuszki mają pierwszy gatunek, niezniszczone i tanie.
 
A ja polecam Studio Barw: świat dziecka online ze względu na duży asortyment jeśli chodzi o meble i akcesoria do pokoju dziecięcego. Mają też bloga dzięki któremu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy np o materacach, nawilżaczach powietrza, urządzeniu pokoiku - gratka dla przyszłych mam poszukujących nowych rzeczy do nowego pokoiku :rofl2:
 
W Ursusie zapraszamy do naszego salonu w Factory. Sklep Besta Plus znajduje się w nowej części, tuż koło kawiarni.
Jesteśmy polską rodzinną firmą produkującą (w Polsce) i sprzedającą odzież dziecięcą. Kupując nasze produkty można liczyć na znacznie lepszą jakość niż w sieciówkach, a ceny są niewygórowane. Od rodziców dla rodziców :)
Oczywiście mamy także sklep w internecie: Besta Plus Retail - sklep z ubraniami dla dzieci - odzież dziecięca
 
Jeżeli mowa o dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych dla naszych dzieci,to warto dodać również MakowaPanienka.com gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów,zabawek i ubranek dla dzieci w rozsądnej cenie:)
 
To ja również polecę sklep studio barw ze względu na stały kontakt z obsługą, możliwość zamówienia projektu i dużą ofertę, no i oczywiście rabaty które można wynegocjować. Jest to sklep głównie z meblami dla dzieci i akcesoriami
 
reklama
Dzięki za wszystkie adresy,na pewno teraz w styczniu będą potrzebne,bo wiele sklepów organizuje promocje,wyprzedaże. Z naszej strony możecie liczyć na pomoc podczas wyboru pościeli do pokoju swojego dziecka :)
 
Do góry