reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

reklama
2 dni temu miałam chyba pierwszą naprawdę zachciankę- musiałam zjeść czekoladę :) wciągnęłam całą hihihi
 
A mnie zachcianki przeszly jest mi bez roznicy co jem na poczatku ciazy bylam bardziej wybredna teraz sie unormowalo :)
a wogole stracilam apetyt a co najdziwniejsze waga ciagle rosnie a ja jem coraz mniej:)ja juz przybralam prawie 13 kg mam nadzieje ze juz stane w miejscu :( bo to nie normalne .
 
Mnie naszło dzisiaj na sałatkę z tuńczyka i jabłuszka w cieście. Wszystkie produkty zostały już zakupione i nie pozostało mi nic innego jak brać się do roboty. Już mi ślinka cieknie jak pomyślę o jej efektach. ;D
 
Dziękuję Bunia!
Sałatka pycha wyszła ,a placuszki bedę smażyć wieczorkiem jak mąż z pracy wróci.
 
Wczoraj naszła mnie ( a razcej mojego męża) ochota na szarlotke - niby nic dziwnego, ale powiedziałam ze nie bedzie mi smakowała i ze nie bede jej jadła bez bitej smietany - i biedaczek pojechał wieczorem pzred pracą do biedronki po bitą śmietane w puszce :D ale jak mi smakowałą pózniej ta szrlotka...miam :D:D:D
 
reklama
Chyba się zaczęło- wchłaniam słodycze...nie mogę się uspokoić ;D zresztą jem więcej. Dzisiaj niby nie chciałam kolacji, ale jak mąż robił to zjadlam mu 2 kanapki- robil chleb w jajku :) wcinam landrynki i znowu mambę hihihi czekoladę też
ciekawe ile przytyję w tym miesiącu... ;)
 
Do góry