reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

czesc mamusie -obzartusie ;) ja nie mam specjalnych zachcianek ,jak cos zobacze to musze to miec i juz !a jedynym przysmakiem bez ktorego nie moge sie obejsc to POMARANCZE
 
reklama
helo dziewczynki ja co prawda jestem juz przy koncu ale zachcianki też mam różne, no a konkretnie wszystko co słodkie , no a naleśniki to robie co dwa dni, ale to nic mam koleżanke co miała termin na wczoraj i jeszcze nic, ale największa jej zachcianka to: UWAGA- jak przechodzi koło ściany pomalowanej na biało to ma ochotę ją polizać a najbardziej to by pogryzła sobie kawałek kredy- to dopiero zachcianka hihihi
 
ja napisałam o tych naleśnikach i musiałam iść upiec kilka i właśnie skończyłam i sie objadłam ale korci mnie jeszcze, tylko że będzie mnie brzuch bolał i chyba poczekam chwilke i znowu kilka POŻRĘ
 
Ojej jak ja czytam te wypowiedzi to sama mam ochotę na te wszystkie słodkie rzeczy, które wymieniłyście....naleśniki takie mięciutkie z czekoldą hmmmmmmmmm...a od paru dni mam ochotę na ciasto czekoladowe! Dziś np wymysliłam sobie Shake waniliowy z Mc Donald's, musiałam pojechac i go kupić...wypiłam prawie jednym haustem! Ja cały czas mam ochote na coś słodkiego...czy to oznacza, że to będzie córeczka???
 
Ojej jak ja czytam te wypowiedzi to sama mam ochotę na te wszystkie słodkie rzeczy, które wymieniłyście....naleśniki takie mięciutkie z czekoldą hmmmmmmmmm...a od paru dni mam ochotę na ciasto czekoladowe! Dziś np wymysliłam sobie Shake waniliowy z Mc Donald's, musiałam pojechac i go kupić...wypiłam prawie jednym haustem! Ja cały czas mam ochote na coś słodkiego...czy to oznacza, że to będzie córeczka???
taaaa:-D:-D:-D:-Du mnie z podobnych zachcianek jest Szymuś:-D:-D:-D:-D:tak::tak:
 
ja w pierwszej miałam ochote na ogórki kiszone z truskawkami, potem kilogramami wcinałam kapuste kiszoną.
Teraz hmm lody jadłam cały czas, ale jako takich zachcianek nie miałąm aż dziwne :-), ale za to mąż uszczęsliwiony:-D
 
reklama
Wy przynajmniej wiecie co chcecie zjeść. Ja nie wiem nigdy eheh :laugh2:
najgorzej jest jak juz wymysle co zrobić na obiadek, lece do sklepu, robie zakupy, a jak juz stoje w kuchni to mi sie na sama mysl niedobrze robi na mysl o tym obiedzie.
Masakraaaaaaa
 
Do góry