reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

namiary i linki na fajne wakacje za granica z dzieckiem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez gastone, 1 Sierpień 2008.

1. gastone

gastone potrojna mama

Witam.Przeszukuje watki w poszukiwaniu jakis ciekawych i przyjaznych miejsc na wakcje za granica z dzieckiem.Sama jestem mama 2 letniego chlopca. Jest kilka propozycji ale glownie w Polsce. Interesuja mnie wakacje w takich miejscach jak Portugalia, Hiszpania, Wlochy, Chorwacja ale nie tylko. itp.Wstawiajcie wszystko co macie.Linki hoteli, miejscowosci, biur oferujacych takie wakcje z dzieckiem.Bardzo zalezy mi na miejscach sprwdzonych prze was mamusie.Matka wie najlepiej co dla dziecka dobre a ja chce zeby wakcje byly niezapomniane.:-)

Ostatnia edycja: 2 Sierpień 2008
  2. mamaBartoszka

mamaBartoszka New Member

nie wiem, czy widziałaś, ale teraz reklamuje się scan holiday jako ekspert od rodzinnych wakacji. szczerze mówiąc, to tez przeglądam ich ofertę, bo mają sporo fajnych hoteli z animatorami, zjeżdżalniami, basenami i innymi atrakcjami dla maluchów.my sie raczej nastawiamy na Turcję lub Tunezję. popatrz sobie tutaj, moze coś cie zainspiruje: [video=youtube;KHjxkwJkvrI]http://www.youtube.com/watch?v=KHjxkwJkvrI[/video]

3. reklama
  4. andromeda

andromeda New Member

my własnie wczoraj podjęliśmy decyzję o wyjeździe ze Scan Holiday:)
    nie mówię, to własnie reklamy wpłynęły na nas tak, że zainteresowaliśmy się ich ofertą :) ale też dużo czytaliśmy w internecie opinii i w ogóle pytaliśmy znajomych o to biuro. same pozytywy...

5. Orsi005

Orsi005 New Member

2 lata temu z mezem bylismy w tunezji na wycieczce z tego biura podrozy i musze powiedziec ze jestem zadowolona bardzo.
    Nie było zadnych problemów,w hotelu widnieje informacja w jakim hotelu zatrzymal sie nasz rezydent i w razie czego telefon kontaktowy jest podany,wycieczki sa bradzo fajne :tak:.
    Zamierzam skorzystac jeszcze z ofert tego biura tym razem beda to wakacje z dzieckiem ;-)
    Polecil mi te biuro moj dziadek ktory uwielbia jezdzic na wczasy na wakacje :-) i z ofert Scan Holiday korzystal z kilkadziesiat razy a skoro jest wierny SH to znaczy ze go nie zawiedli :-)

6. andromeda

andromeda New Member

kilkadziesiąt razy? wow, to faktycznie niezła rekomendacja :D ja jestem bardzo ciekawa jak będzie i w sumienie mogę się już doczekać, szkoda, że to jeszcze tyyyyle miesięcy...
    ale cieszę się jak dziecko :D

7. mamaBartoszka

mamaBartoszka New Member

hehe to dziadek podróżnik - super :) mój dziadek też sporo podróżował, jak mu zdrowie na to pozwalało :) a tak sobie myślałam w kontekście twojej wypowiedzi o SH - wychodzi na to, że to biuro dla młodszych i starszych, kto wie, może kiedyś w ich reklamach zamiast maluchów, będą występować starsze osoby - takie jak twój dziadek :)

8. effora

effora New Member

Moim zdaniem to jeśli chodzi o wycieczki zagraniczne to bardziej chodzi o hotel niż o biuro podróży. Jeśli ktoś podróżuje z dzieckiem w wózku to polecam hotele w formie bungalowów- łatwiej wówczas się poruszać. W zeszłym roku byłam z mężem w Tunezji w takim właśnie hotelu i było mnóstwo rodzin z dziećmi, a dla dzieciaczków mnóstwo atrakcji - animacje, opiekunki, zabawy, itp. Myślę, że jeszcze się tam wybierzemy, ale to jak już będziemy mieli dzieci. Jeśli ktoś chce namiary na ten hotel to tutaj jest link: Samira Club - Afryka - Tunezja - Hammamet - Yasmine -Ranking hoteli - last minut My pojechaliśmy tam z Orbisem, ale nie polecam, było tam dużo Polaków którzy przylecieli z innych biur podróży, zapłacili połowę tej ceny co my, a praktycznie mieli to samo...

9. Muszelka05

Muszelka05 New Member

Ja proponuje zainteresowac sie ile taka sama "wycieczka" kosztuje zorganizowana indywidualnie. Jedynie firmy, ktore posiadaja wlasna flote powietrzna maja ceny nizsze, gdyz i tak w sumie ich cena to niemal sam przelot. Reszta to juz pikus. Ale jesli leci sie i tak rejsami liniowymi to bardziej sie oplaca samemu zorganizowac wyjazd. Dostaje sie duzo wiecej za te same pieniadze. Dzis w niemal kazdym hotelu mozna sie targowac. Im wyzszy standart tym lepsza znizka!
    Jesli chodzi o wyjaz z malym dzieckiem do krajow o bardzo odmiennej florze bakteryjnej to doradzam wybor wyzszego standartu. Niby zaden nie gwarantuje bezproblemowego pobytu, ale jednak wymagania w "lepszych" hotelach sa wieksze....

10. reklama
  11. ewa.k

ewa.k New Member

Troska o dziecko leży w naszym instynkcie, ale wakacje to jednak czas relaksu i wytchnienia. Dlatego tym bardziej wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. A widziałaś może te wczasy Itaki "wypocznij z rodziną"? Wklejam link, tak jak prosiłaś Wczasy

12. łupinka

łupinka Member

Jakbyś chciała do Wielkiej Brytanii to tu znajdziesz masę informacji , opracowane trasy, mapy a nawet filmy z pokazanymi miejscami do zwiedzenia. Mnie się bardzo przydały bo taki mały przewodnik, który warto mieć znać w razie czego.

Poleć forum