reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napad śmiechu podczas gorączki u dziecka

Dołączył(a)
22 Styczeń 2015
Postów
1
U mojego czteroletniego syna dziś w nocy rosła temperatura ciała, jest przeziębiony. Gdy temperatura wzrastała syn dostał ataku śmiechu, już spał, usiadł na łóżku i bardzo głośno się śmiał - ok. 5 minut. Próbowałam go z tego jakoś "wybudzić", patrzył wtedy na mnie i znowu zaczynał się śmiać. Kiedy zapytałam z czego się śmieje - odpowiedział mi że "z wirusów". Wciąż się śmiejąc. Bardzo mnie to przestraszyło. Po podaniu środka przeciwgorączkowego syn zasnął. Temp. wzrosła tylko do 38,2 st. C.
Starsza córka miała epizody drgawek gorączkowych, ale takich "typowych" - utrata przytomności i oddawanie moczu.
Proszę mi powiedzieć co to było, co teraz i czy to diagnozować?
Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Do góry