reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasi mezczyzni w roli TATY

Natalinka nawet w nocy pierwsze wola tate a potem mnie:-D
kochany tatus zabiera core na przejaszczi autem,zagaduje ja wiec Natalka jest w siodmym niebie,tylko by chciual aby rozdawal mu caluski,najsmieszniejsze jset to,ze potrafi mi dac buzi od tak,zaraz W.wola za mala aby mu tez dala:-D
 
reklama
Ja chciałam tutaj oficjalnie podziękować mężowi (przezwanemu hero :tak:) Tomkowi od a+t+? :-) za opiekę 3 noce pod rząd nad moimi i swoim dzieckiem :tak:Tomku - jesteś wielki :tak:DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
podpisuje sie pod podziekowaniami ;-) i dodaje jeszcze jeden ranek, gdy my padniete odsypialysmy, a Tomek radzil sobie z 3 dzieciakow i jeszcze pomyl naczynia
HERO :tak:
 
cudnie cudnie miec kogos komu mozna zaufac i tak wspaniele sie spisze;-)A+T+ widzisz mozecie sie starac za pare lat o nastepne Tomek ma juz wprawe:tak::-D

Gosiek tatus fajowo mowi na niego,slodziak:tak:wclae sie nie dziwie ze jest dumny
 
Do góry