reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
jeju jak tak patrze to az sie boje pisac moja
waga sprzed ciazy 79-80
waga teraz w granicach 82

w pierwszej ciazy przytylam oko 12-13 kg i wazylam tyle samo pod koniec ciazy co teraz
 
Ja po porodzie straciłam 7 kg :) To jest pocieszające, już dawno takiej wagi nie miałam. Do porodu szłam z wagą o 4 kg mniejszą niż przed ciążą i jeszcze teraz te 7 kg straciłam, oby tak dalej :)
 
reklama
u mnie waga podskoczyła jeszcze przed ciążą, tak że przy pierwszej wizycie miałam 63,5, a teraz 76,5, a więc +13kg. Wydaje się trochę dużo... Zobaczymy, jak będzie po. Bo jeśli uda nam się karmić normalnie, to mam wielką nadzieję, że nadwaga w miarę samoistnie weźmie i zniknie. Optymistka ze mnie, co?
 
Do góry