reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

Verita

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2012
Postów
3 953
Miasto
Londyn
Mam proozycje zeby dawac tutaj zdjecia naszych brzuszkow jakie sa duze albo male. Mozna nawet bez twarzy jak ktoras nie chce.I opis z ilu tygodni.:-)
Edytuje bo mysle ze mozemy tutaj tez sie dzielic :confused:naszymi kilogramami i obwodami w brzuszkach, ciekawe ktora bedzie miala najwiekszy :tak:, pewnie sie zalapie w pierwszej 3 :-p.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no dobra to ja sie pierwsza przyznam ciaze zaczelam z nadwaga niezgubionych kilogramów czyli na dzień testu mialam 62, 8 kilo. juz nabralam kilogram. a wy jak tyjecie czy raczej wam spada waga. obwód brzucha jutro zmierze
 
verita u mnie póki co waga stoi w miejscu więc cieszy mnie to bo przyrostu wagi trochę się boję... szczególnie, że mam tendencję do hodowania tłuszczyku w okolicach brzucha i ciekawi mnie bardzo jak to po ciąży będzie :-p
 
a ja musze sie pochwalic ze dzis rano mialam 63,7 :-D:tak:, a nam zawsze po weekendzie przybywa z poltorej kilo bo ciagle cos jemy i wymyslamy, moze dotrzymam do sierpnia nie tyjac za bardzo:cool2:
 
kurcze w chwili testu miałam 67 kg (180cm wzrostu) a teraz mam 66 a nie wymiotuje i dużo jem więc niewiem czemu gubię, ale w sumie niewielki spadek więc chyba nie ma się co martwić :)
 
Małkus - nie masz się czym martwić kochana ;-):-) Na razie nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał przybierania na wadze :tak: Przyjdzie na to czas, kiedy dzidziuś nabierze rozmiarów i brzuszek zacznie rosnąć. Tymczasem ciesz się tym, że trzymasz "fason" :-p
Ja mam koleżankę, która w ciągu całej ciąży przybrała na wadzę tylko 5 kg i lekarz ani razu nie zwrócił jej uwagi na taki mały przyrost masy ciała, bo miała bardzo dobre wyniki badań przez całą ciążę i maluszek rozwijał się zdrowo.
 
małkus mam tak samo :cool2:
Ja zawsze ważyłam w okolicach 56 kg, a ostatnie tygodnie 54 kg więc też schudłam
Nie ograniczam się jakoś, wprost przeciwnie, jem częściej i ciągle jestem głodna :szok:
Zanim dowiedziałam się o ciąży intensywnie ćwiczyłam, ale waga zawsze pokazywała 56 kg
O ponad miesiąca nie ćwiczę a waga i tak spadła
 
reklama
Do góry