reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze nowo narodzone maluszki

reklama
Nie wywołujmy wilka z lasu:):):)
Kurna wchodzę a tu taki temat i aż się przeraziłam, że ktoś już...:-D:-D

Paola890411, to samo pomyślałam i aż mi ciarki przeszły...;-)
Nie zawsze jestem w stanie wszystko nadrobić, ale faktycznie doczytałam na ogólnym, że była mowa o takim temacie. W każdym razie kamień z serca, że jeszcze żadnych dzieciaczków tu nie ma
 
jeżeli chodzi o taki wątek do wklejania zdjęć maluszków to proponuje zrobić wątek zamknięty tu już popis do moderatora grupy. Taka grupa jest zamknięta i tylko moderator może udostępnić wejście osobom z wątku. dzięki temu zdjęcia dzieci nie znajdą się na ogólnym forum i w necie. teraz jak wkleicie zdjęcia to każdy ma do nich dostęp i każdy może je skopiować w grupie zamkniętej tylko członkowie mają dostęp do danego wątku.
 
to jestem pierwsza Natan urodzil sie 7 stycznia w 34 tygodniu :) ma dlugie sliczne czarne wloski gdyby sie urodzil w terminie to by mial kiteczki robione :) wazy 2500 i ma 42 cm ale jest w klinice na kontorli bo to jednak wczesniak
 

Załączniki

  • 1551692_452508618183838_569742802_n.jpg
    1551692_452508618183838_569742802_n.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 426
reklama
Do góry