reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nasze ręcznie robione ozdoby :) Do domu i nie tylko...

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Koralikowa, 27 Luty 2012.

1. Koralikowa

Koralikowa Moderator

nikt nic nie wrzuca hmmm

2. Verita

Verita Moderator

Piękne rzeczy robicie

3. reklama
  4. 85justyna

85justyna New Member

To ja trochę z innej beczki. Też ozdoba i też do domu. Ozdabia ścianę w pokoju syna :)

View attachment 539400 nie jest idealne ale wywołuje uśmiech na twarzy mojego syna a to najważniejsze :)

5. Lapis_Lazuli

Lapis_Lazuli Mama Ma Mi

Ja mogę powrzucać co nieco:tak: zaczęłam robić podusie i inne rzeczy. Mam zamiar założyć bloga z szyciem, ale na razie jestem na fb. Wkleję tez kilka zdjęć, bo nie wiem czy na fb można oglądać, nie mając tam konta. Nie znam się :-)

Dżoena szyje | Facebook dla izy.jpg grochy pasy.jpg podplecki kanapowe.jpg potworne.jpg rokoko.jpg sowa zawieszka.jpg tv.jpg sowy pojdyńcza.jpg cosie z metkami .jpg poduszki.jpg

6. Koralikowa

Koralikowa Moderator

Lapis super....

7. Lapis_Lazuli

Lapis_Lazuli Mama Ma Mi

dziękuję:tak:. Ty tez piękne cuda robisz, zwłaszcza szydełko podziwiam, kiedyś nawet chciałam zacząć-szydełko albo druty, i jednym i drugim machałam w młodości. A to mi się tak jakoś milo i ciepło, domowo kojarzy.:-)

8. mala-gorzatka28

mala-gorzatka28 New Member

A ja wyszylam recznie worek dla corki...

9. mala-gorzatka28

Poniewaz chcemy miec fairy garden zrobilam do niego elementy... Ciecia, malowanie, klejenie itd itd Brakuje mostu jeszcze:( a jak bedzie juz z roslinkami tez wam pokaze

10. reklama
  11. Mariolciaa

Mariolciaa New Member

a czy sprzedajecie swoje ozdoby?
    ja kiedyś robiłam kolczyki, udało mi się na tym trochę zarobić... niewiele:-)
    myślę ze może lipiec-sierpień poświęcę na hobby, będę juz po sesji, więcej czasu :)

12. mala-gorzatka28

Mariolciaa- nigdy nawet nie myslalam o sprzedazy... Moje rzeczy sa bardzo czasochlonne, robie od czasu do czasu gdy jeszcze mam choc troche energii po calym dniu bo za dnia nie mam kiedy...czasem jest tak ze miesiac nic nawet nie tykam z tych moich robotek, ale przyznam sie ze kilka razy uslyszalam ze powinnam robic i sprzedawac, za sami by z checia kupili cos ja zrobilam , takze to bylo mile :-)

Poleć forum