reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Ja dziś idę na betę hcg więc dam znać potem jaki wynik
Natomiast zastanawiam się kiedy wybrać się pierwszy raz do gina. Żeby zobaczyć od razu serduszko narazie jakby nie Patrzeć wypada 4t3 d co prawda mój fin ma naprawdę bardzo dobry sprzęt ale to i tak za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć. Zostawiam się czy w Przyszłym tyg już BedIe coś widać?
 
Cherry90 ja byłam w poprzednim tygodniu to był 5t4d i było widać tylko pęcherzyk i komentarz że jest jeszcze czas. Z jednej strony się trochę uspokoiłam że jest ok ale z drugiej ciągle myślę o pustej ciąży :( Dzisiaj też idę na betę.
 
No właśnie dlatego dziś i w środę betę zobaczyć czy ładnie rośnie a potem będę Troskę spokojniejsza
 
Bardzo dobry pomysł o założeniu nowego tematu!


Ja bylam u gina w 4 tc i był tylko mały pęcherzyk. Proponuje wizytę pomiędzy 7, a 8 tc serduszko gwarantowane.

Moje wyniki z bety (z 6tc) 7431 i po 2 dniach 11957. Wysłałam wyniki smsem do gina i odpowiedział że maleństwo rozwija się prawidłowo. Istotne że mam 3 cm torbiela na prawym jajniku ...zobaczymy co z nim począć.

Pozdrowienia z pracy :*
 
U mnie (33dc) 221,57 i po 48h (35dc) 547,87
 
Ostatnia edycja:
Cherry serce widać może być w 7 tyg ale bicia chyba nie usłyszysz jeszcze.


Justyna ja miałam torbiel na lewym jajniku w pierwszej ciąży i był większy. Ale pod koniec pierwszego trymestru sir wchlonal i nie było śladu.
 
reklama
Cherry serce widać może być w 7 tyg ale bicia chyba nie usłyszysz jeszcze.


Justyna ja miałam torbiel na lewym jajniku w pierwszej ciąży i był większy. Ale pod koniec pierwszego trymestru sir wchlonal i nie było śladu.
W ciazy z synkiem słyszałam bicie serca w 6t4d ciazy
 
Do góry