reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie...

Kerna swietny temat!!! ;) przyznam sie ze czytam regularnie twoje wpisy tutaj, a ostatnio nawet wrocilam do posta o leczeniu. Moj Marcel troszke sie podziebil, tzn maz go zarazil.... i stwierdzilam ze nie ma sensu isc do lekarza z katarem jesli nie goraczkuje, jak byl mniejszy chodzilam i za kazdym razem slyszalam virusowe, prosze czyscic nosek i psikac woda morska... tym razem wzielam sprawy w swoje rece ;) poczytalam dokladnie twojego posta o leczeniu. Znalazlam na necie przepis na ten syrop z cebuli. Zrobilam, maly oczywiscie nie chcial pic ale sprytnie mu w herbatce malinowej przemycalam po kilka razy dziennie ;) pierwsza noc nasmarowalam pulmexem i katar znikl po 3dniach stosowania syropu z cebuli... czary mary normalnie ;)
 
reklama
na super! Bardzo się cieszę, że próbujesz. Wiem po sobie, że leczenie błahostek zwiększa u mnie czujność. Kiedy czuję, że cos idzie nie tak jak powinno idę do homeo. Przy leczeniu w domku nie wolno zapominać i leczyć za wszelką cenę. Ale katar czy nawet gardełko i gorączka można wyleczyć w domu bez antybiotyków. Powodzenia i cieszę się, że ktoś czyta moje wypociny :)):cool2:
 
Ostatnia edycja:
Kerna, czym masz zamiar pieluchować w szpitalu? Jednorazówkami czy wielo? Bo ja się zastanawiam czy w ogóle by mi pozwolili na tetrę + otulacz...
 
Kerna ja normalnie chylę czoła i podziwiam Cię!!!!
Super podoba mi się szczególnie naturalne leczenie.
Moja Nataszka jest alergikiem wziewnym.. po tatusiu i kaszel mam non stop z przerwami przez całą późną jesień i cała zimę.
Co byś mi poleciła fajnego, żeby jej ulżyć?
 
Kerna poproszę o pomoc i wskazówki dotyczące leczenia kataru u dziecka
Synek już od dłuższego czasu ma katarek, ale teraz już zielony. no bo wiadomo że jak zalega długo to przechodzi w zielony. my płuczemy nos, używam Sinus Rinse ale tylko to nam nie pomoże, co można dać jeszcze? budzi się w nocy z zatkanym noskiem i spac nie moze
 
ale długo mnei tu nie było:szok:
Eve taki katar oznacza, że organizm oczyszcza isę z jakiegoś syfu. Na pewno nie stosowałabym niczego hamującego katar, udrażniającego. Niech sieoczyszcza i tyle. Mozesz kropić olejkami na podusię, mozesz spróbować inhalacji ze srebrem koloidalnym. Pilnować oczyszczania noska i tyle.

Kari kurczę skoro jest alergiczką to pewnie tylko dobry homeopata mógłby zaradzić. Na pewno próbowałabym rezygnować z glutenu i cukru , zrobić badania na pasożyty.

Patrycja nie sadzę, żeby szpital brał się za wielorazowe. Ja jednak zakupię tę jedna paczkę huggiesów do szpitala:tak:
 
reklama
Do góry