reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

Sandra się nie martw. Piotrek też nadal w nocy ma pieluchę. wczoraj to nawet się przesikał :szok::no:
Dobrze wiedziec Leyna, bo Sara dalej w nocy spi w pieluchomajtkach, na szczescie akcji z przesikiwaniem nie mialysmy juz od jakiegos czasu :sorry:
No ale badzmy dobrej mysli - w koncu zawsze sypiac w pieluchach nie beda, nie? :-p;-)
 
reklama
Zapomnialam sie pochwalic - od miesiaca lecimy bez pieluch! :tak::-D:tak:Najpierw spala w pieluchomajtkach, ale byly suche rano, az w koncu jak wyrzucilysmy wszystkie, bo byly tak zuzyte, zrobilysmy sobie oficjalne pozegnanie z pielucha wyrzucajac ostatni egzemplarz do kosza :tak::-):tak:i tak od jakichs 4 tygodni Sara spi bez pampersa i tylko raz zdazyla sie wpadka, ale to dlatego, ze byla na maksa przemeczona, zasnela dopiero po 23:00 i mysle, ze z tego powodu nie utrzymala :sorry:
 
My niestety n noc nadal z pieluchami, ale mam nadzieje, ze dlugo tak nie bedzie.
Asmodis, ja myslalam, ze juz na zawsze zostana nam pampersy na noc :-p a tu taka niespodzianka ;-)
A to pisalas o Nince czy Eryczku? Czy oboje jeszcze z pieluchami w nocy?

PS. Nadal jestesmy o jednej wpadce nocnej ;-):-):tak:
 
Asmodis, ja myslalam, ze juz na zawsze zostana nam pampersy na noc :-p a tu taka niespodzianka ;-)
A to pisalas o Nince czy Eryczku? Czy oboje jeszcze z pieluchami w nocy?

PS. Nadal jestesmy o jednej wpadce nocnej ;-):-):tak:

Sandra...ja pisalam o Nince, bo Eryczek jeszcze w pieluszkach. Ale juz jest lepiej, wiecej razy sucha pielucha niz lekko zasikana
 
Cześć dziewczyny:-) Jeśli mogę coś podpowiedzieć to, żeby dziecko przestało sikać w nocy w pieluchy (tak przynajmniej było z moim Pawełkiem - też sierpień 2006:-) musiałam po prostu przestać je kupować:-) i w zeszłym roku chyba jeszcze w lutym to zrobiłam, bo w kwietniu urodziła się już moja druga pociecha:-) i bałam się bankructwa na pieluchy:-) Zaczęłam rozkładać podkład foliowy (taki jak dla maluszków tylko większy pod prześcieradło i raz w nocy koniecznie brać na nocnik Pawełka. Oczywiście zdarzały się też wpadki, ale w końcu po to jest pralka;-) Teraz już potrafi bez sikania wytrzymać całą noc, ale czasem jak dużo wypije to też na śpiąco na nocnik i po kłopocie;-) Mam nadzieję, że może komuś to pomoże, bo ja tu kiedyś kilka razy dostawałam wsparcie za co wielkie dzięki:-) Niestety nie mam czasu pojawiać się tu za często...Pozdrawiam serdecznie:-)
 
ja wprowadziłam w życie spanie bez pieluch poobnie jak martina.
na początku noc w noc łóżko było mokre (i tak przez jakieś 2 -3tygonie), później było coraz lepiej. wpaki zarzały się coraz rzaziej, aż w końcu skończyły się na dobre.

sandra- gratulacje dla sary!
 
rany! kiedy to było:-) ja mam wstręt jak widzę pieluchy, chyba mnie już 3 dziecko nie czeka:-p
 
reklama
Do góry