reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżacz powietrza- Wasze opinie

reklama
Podbijam wątek- mam strasznie suche powietrze w domu od kaloryferów i zastanawiam się nad nawilzaczem. Jaki polecacie?
 
Wiecie co, ja w Castoramie kupiłam zwykły mały nawilżacz ultradźwiękowy za 80zł który ma zasięg na 20m2 i znakomicie się sprawdza w pokoju dziecka - 12m2 :)
I z tego co widziałam na jakiejś reklamie jest identyczny jak specjalnie kierowane do dzieci tylko o połowę lub więcej tańszy i bez napisu ;)
 
Witam.
Drogie kobietki mam do was pytanie, mam nadzieje że mi pomożecie. Czy, któraś z was posiada może nawilżacz powietrza firmy Clarus (okrągła kula) i czy jesteście z niego zadowolone? Ja własnie taki zakupiłam i wydaje mi sie ze on wcale nie nawilża powietrza tylko "rusza" wodą w zbiorniku tym "smigiełkiem". Do zbiornika wlałam wodę włączyłam go i po 2 godz zauważyłam ze wody prawie nie ubywa.
Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.
 
Nawilżacz ultradźwiękowy będzie najlepszy - wytwarzający zimną mgiełkę. Też się rozglądałam ostatnio za takim urządzeniem. Trafiłam na coś takiego - może ktoś z Was ma taki nawilżacz? Coś może o nim napisać, jak się sprawuje?
 
reklama
Twojego modelu nie znam, za to mogę wydać opinie odnośnie tego nawilżacza Antyalergiczny nawilżacz powietrza Family Care 79510 oraz Zabłocka Mgiełka Solankowa 950 ml cena 199.99 PLN . Mam go od dłuższego czasu, jest umiarkowanie głośny, ale przy małym dziecku może to być nawet plusem ze względu na łatwość usypiania :) Jest całkowicie zautomatyzowany, wypuszcza w powietrze co kilkanaście minut orzeźwiającą mgiełkę, która się dosyć długo utrzymuje. Nie trzeba często czyścić. Jednak mamom alergików polecam zamist wody używać do nawilżaczy Zabłockiej Mgiełki Solankowej. Zaczęłam ją stosować, gdy zdiagnozowano u mojej córki alergię wziewną. W swym składzie posiada ona wysokie stężenie jodu, bromu oraz innych ważnych pierwiastów, co daje podobny skład do morskiego powietra. Rozpylanie tej mgiełki działa zatem jak inhalacja nadmorska.
 
Do góry