reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżacz powietrza- Wasze opinie

Czy powstajaca mgielka tworzy osady na meblach, sporo mamy mebli z drewna i nie chcelibysmy aby sie zniszczyly.

witam mam nawilżacz fairline AH 3500 jakas pewnie mało znana firma, w sumie nie mam do niego większych zastrzeżeń ale męczy mnie jedno właśnie. Osad na meblach taki biały jakbym kurzu miesiac nie wycierała. To sie w każde wolne miejsce wciska jak kurz dokładnie. Czy ktos moze udzielic mi odpowiedzi co to własciwie jest bo szukam w necie i nic o tym nie pisza? Dopiero tutaj na forum własnie kiki 2711 o tym wspomina. Co mogę zrobic żeby nie było tego osadu wszedzie ? Czy juz nie bardzo można cokolwiek zrobic z tym i tak juz ten nawilżacz ma?:-(
 
reklama
no cześć. jak za dużo jest pary, to właśnie masz taką mgłę i może się ciężko oddychać. To znaczy że przecholowałaś i jest za duza wilgoć w tym pomieszczeniu. Otwórz okno i wywietrz, albo otwórz drzwi, żeby para poleciała do innych pokoi. Następnym razem sprawdź poziom nawilżenia. Jeśli twoje urządzenie nie ma takiej opcji, to możesz dokupić za kilka złotych taki dodatkowy higrometr.
 
większość "specjalistów" w sklepach mówi że ich nawilżacz ma wbudowane filtry. Dopiero jak zadzwonisz do serwisu to się okazuje, że jednak czasem coś trzeba wymieniać. Właśnie dlatego tak szczerze polecam wam przeczytanie moich wszystkich uwag które tu zamieściłam na przestrzeni ostatnich dwóch lat, bo naprawdę napracowałam się, żeby o tym wszystkim wiedzieć. powiem nieskromnie, że chyba wiem więcej niż nie jeden serwisant, bo tak zależało mi na nie wydawaniu pieniędzy w błoto.

Mój nawilżacz gorenje kupowałam na allegro, ale można kupić w różnych sklepach internetowych. Mam go dwa lata i wszystko działa. Jak urodzi się za pół roku dzidzia nr2, to z pewnością nadal będziemy czerpać radość z tego urządzenia, o ile bedzie nam jeszcze potrzebne, bo teraz nie mamy potrzeby go używać (przeprowadziliśmy się ze stolicy w góry a za oknem rzeka, więc poziom nawilżenia wystarczający :) ).
 
Co do sprzyjania alergii,to niestety racja i trzeba uważać,poobserwować czy nasze dziecko nie ma z tego powodu właśnie takich dolegliwości alergicznych. U nas na szczęście odbyło się to bez problemu i nawilżacz powietrza spełnia swoją rolę.
 
Akurat moje zdanie na temat nawilżacza powietrza jest pozytywne,mieliśmy w pokoju,nasze dziecko również i nic złego się nie stało,przynajmniej nie było czuć aż takiej "suchości" w powietrzu.
 
Witam, ja mam nawilźacz z oczyszczaczem i jonizatorem Air-O-Swiss 1355 .Moja córcia i ja jesteśmy alergikami, poleciła go nam alergolog ,bo ponoć sam nawilźacz bez oczyszczacza jest szkodliwy bo lęgnie się więcej roztoczy i dzieci częsciej chorują.
My kupowaliśmy w Niemczech w 2013 jakoś wiosną bo tańsze, na złotówtki wyszło coś ok.2000 zł.Nawilźacz fajny, bardzo cichy w nocy,ma duży pojemnik na wodę -starcza na całą noc i dzień, fajne jest źe ma filtry do mycia w zmywarce .i elektrody srebrne na stałe do jonizacji Mam go 3 lata i od tego czasu mała prawie nie choruje.Drogi był ale warto tym bardziej źe nie trzeba wymieniać filtrów ani elektrod. Trzeba tylko uwaźać na model bo nie kaźdy ma jonizator, jam mam oryginalny szwajcarski.Polecam , nie widziałam ich w sklepach ale moze są dostępne na allegro. pozdrawiam.Wera
 
Ostatnia edycja:
My mamy ultradźwiękowy w pokoju dziecka (na 3 litry, z dwoma dyfuzowami) firmy WEKING, jest ok. A w innych pokojach mamy takie mniejsze, kolorowe :)
 
reklama
mam pytanie. Chce kupić do pokoju córki(4 lata) nawilżacz. Posiadamy jednak psa i z racji tego nawilżacz ultradźwiękowy odpada. Zastanawiam się nad Triadą lub nawilżaczem HB AirHumic AW1010DW. Ktoś używa bądź używał?
 
Do góry