reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

reklama
Wszystko zależy od zapotrzebowania. Naprawdę warto kupić, kiedy mieszkasz w domu, gdzie są piętra i chcesz schodzić na dół, kiedy śpi Twoje dziecko. Albo, kiedy Maluszek ma bardzo delikatny sen i chcesz pozamykać wszystkie drzwi między żródłem potencjalnego hałasu a pokojem, gdzie śpi dziecko. Możesz też chcieć przebywać na polu (w lecie)kiedy dziecko śpi w domu.... itd. Tak, wtedy warto kupić.
Ja mam tę: BabyOno Niania Elektroniczna Nr Kat. 194 - Ceneo.pl . I jestem zadowolona. Niektórzy twierdzą, że buczy/ szumi jak radio, ale prawda jest taka, że póki dziecko nie zakwili, to jest cicho. Jest czuła i pozwala na używanie zarówno tylko na kablu ale też na baterie. I ma daleki zasięg. Ja polecam.
 
ja mam nianie switela...bardzo czuła, bez szumów..słychac każde sapniecie, ma kolysanki, czujnik temp, budzik, lampeczke mała..ogólnie jestem zadowolona.
 
ja uzywalam kamerki internetowej d link i na telefonie mialam aplikacje i laptopie tez swietnie sie sprawdzilo jak dziecko spalo a ja na tarasie siedzialam latem...
 
Mamy nianię BabyOno ale szczerze mówiąc raczej używam jej w dzień, kiedy ja jestem na dole, a maluch śpi na górze. W nocy śpimy w pokoju obok.
 
Witam super oferta jest teraz w sklepach Biedronka , Markowa Niania elektroniczna video Motorola .
Ja polecam super w okresie wakacyjnym ale i pożyteczna na codzień w domu .
 
Myślę,że sprawdzi się nie tylko w okresie wakacyjnym ale i na co dzień,wcześniej krążyła opinia jako by elektroniczna niania była dla tych przewrażliwionych rodziców,jednak w praktyce naprawdę jest ona bardzo pożyteczna.
 
U nas się zupełnie nie sprzewdziła, zresztą ja synka przez całe mieszkanie przy zamkniętych drzwiach słyszę :p A niania włączała nam się i budziła o byle jęknięcie synka, albo odbierała jakieś szumy :crazy:
 
reklama
Do góry