reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie rozwijający się zarodek

wielodzietna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Luty 2014
Postów
36
dzis sie dowiedzialam, ze ciaza sie nie rozwija, prawdopodobnie bedzie do usuniecia, co mnie czeka? jak to robia? boli? ile dni w szpitalu?
 
reklama
tak mi przykro pewnie dostaniesz tabletke okoloporona ja tak mialam ale dziecko mialo juz 14 tyg brak akcji serca nagle nic nie bolalo oprocz serca
 
ja miałam jedna 8 tyg druga 11 usówana łyżeczkowanie zabieg przeprowadzony ten 8 tyg na fotelu ginekologicznym w znieczuleniu ogólnym ok 15 min a 11 tyg miałam juz na sali operacyjnej ale również w znieczuleniu ogólnym wiec spałam ta 11 tyg rózniła sie tym że bardzo krwawiłam i bolało mnie obkurczanie macicy i bardzo jak to ujeła koleżanka bolało serce . jedna miałam przed 8 tyg to sama sie oczyszczała a ja jeżdziłam tylko na kontrole czy wszystko ok .Zabieg wykonywany w szpitalu .
 
Światełko dla aniołka (*)
Lepiej, gdybys się sama oczyściła. Każda ingerencja zostawia ślady... Ja nie wiedziałam, że mogę się sama oczyścić, tylko od razu jak mnie przyjęli na IP zrobili zabieg. Nic nie boli po, oprócz własnie serca i obecnej pustki... Zabieg jest w znieczuleniu, ogólnym. Jesli zostanie wykonany rano to i po południu puszczają juz do domu. Ja miałam o 21.00 a wyszłam o 10.00 następnego dnia, po obchodzie. Dużo sił!!!!
 
W zeszłym miesiacu straciłam trzecią ciąze. Mnie przyjeli w piatek o 15 na oddzial, bylo jeszcze USG i podanie tabletki dopochwowo na wywołanie poronienia. Cala noc czekalam - ale ruszyło tylko lekkie plamienie. Rano kolejne dwie tabletki. Brzuch nic mnie nie bolal, zadnych skurczy. Krwawienie ruszyło lekko dalej, ale bardzo powoli. W sobote o 17 zabrali mnie na zabieg, ale ja sie cieszylam ze wreszcie bedzie po... ze wroce do domu. Zabieg w narkozie, spalam 15min i zabieg trwa moment. Nic nie czujesz. Podali mi tez środki uspokajajace. 2h po zabiegu mogłam wstac i czulam sie dobrze, normalnie, brzuch bolal lekko jak przy okresie. 3h po zabiegu mogłam isć do domu.... Dziewczyny maja racje jesli cos boli to najbardziej serce....
Mialam 2 tyg krwawien choc bardziej plamien. Wynik histopatologiczny ktory uspokoil moje sumienie- tez jest dobra opcja ze ma sie go po zabiegu. Natomiast 3 tyg po zabiegu bylam na USG i macica jest malutka, prawidłowo oczyszczona, sluzówka sie regeneruje. Tylko na pierwszy naturalny okres po poronieniu jednak poczekam prawie 6 tyg, jajniki jeszcze nie podjely pracy.
3maj sie!
 
Caltha tydzień po zabiegu zaszłaś w ciążę ? Mnie lekarz powiedział że endometrium będzie gotowe na przyjęcie jajeczka nie wcześniej jak 14 dni po pierwszym krwawieniu miesiączkowym ...hmmm

Wieodzietna kochana ( już Cię gdzieś widziałam ) znam ten ból !!! TULĘ CIĘ MOOCNO !!! Bardzo mi przykro. Ja roniłam w 8 tygodniu....najpierw dwie tabletki do szyjki,później zabieg. Fizycznie zero bólu !!! Nie bój się !!! Naprawdę da się to przeżyć !!!
A jeśli chodzi o psychikę....no cóż...jest ciężko. Ale musisz sobie całe to wszystko sama w głowie poukładać, wytłumaczyć. I będzie lżej !!!
Po zabiegu wysyłają tkankę do badania....u mnie wykazało zaśniad groniasty.
Jeśli ufasz lekarzowi...oddajesz się w dobre ręce !!!
TRZYMAJ SIĘ !!!
 
Do góry