reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące krwawienie w końcówce połogu

Bezdomek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2010
Postów
31
dziwna sprawa. juz prawie zaczeły mi zanikac te całe odchody połogowe, jestem juz miesiąc po porodzie, a od dwoch dni zaczęłam krwawić żywą, czerwoną krwią, dzisiaj bardzo dużo tego było. jak przy normalnym okresie. nic mnie nie boli, nie mam gorączki, nie pachnie to jakos podejrzanie. karmie piersią z dużą częstotliwością, wiec raczej okres to to nie jest. jakieś pomysły? jutro bede probowała sie gdzieś rejestrować, ale wiadomo jak jest z terminami..
 
reklama
jak na moje Bezdomek zaczełaś znowu miesiączkować. ja rodziłam 17 sierpnia i też dziś dostałam okres, i wiem że niby jak się karmi piersią to tak szybko niby sie nie pojawia ale u każdej pojawia się inaczej. ja też karmię piersią ale to podobno normalne.
 
Bezdomek moje kuzynki mialy polog po 8 tygodni do 6 spokojnie moze sie tak dziac mysle ze to nic nie pokojacego tez mialam takie jazdy....
 
cholender czy to możliwe że ja też??:baffled:dzisiaj mam plamienie krwią i takie pobolewanie jak na @ a przecież karmię piersią (nie dokarmiam mm więc mała ssie często). jutro będzie 6 tygodni od porodu i wybieram się na kontrolę ale jeżeli to @ to jak tu iść do gina?
 
hehe w sumie to po porodzie już nie powinnam się przejmować takimi rzeczami;-) kursze teraz bardzo mocno mnie zaczelo bolec a fruzia jak na zlosc ma dzis dzien marudzenia caly dzien nos mnie nos i nie probuj usiasc...
 
reklama
Do góry