reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocny kaszel

Masz rację mamaborn, sampelo kids jest świetny na przeziębienia i dodatkowo jest naturalny więc nie faszerujemy dzieci chemią
 
reklama
ja tam wole miec w razie potrzeby sprawdzone srodki, a drosetux na pewno do takich nalezy, wiadomo, ze aptecze malucha sklada sie latami i na biezaco zmienia, poniewaz nie wszystkie leki dzialaja tak jak powinny, a jak sie juz takie znajdzie to powinno sie trzymac
 
na nocny kaszel dobra sprawa to jest syrop z cebuli, albo woda z miodem :) można znaleźć coś dla dziecka ;)
 
no to jak dziala to go podawaj.. wiadomo.. ja tez mam wiele swoich sprawdzonych syropow, masci itp ktore zawsze kupuje
 
u nas maści, kremy ni ważne jakie działaja tak samo, wiec nie ma problemu, ale przy kaszlu to tylko drosetux i sok z czarnego bzu
 
reklama
jeśli ten kaszel długo się utrzymuje to może warto udać się do kliniki MML, ponieważ może to być problem z migdałkiem, albo zatokami... a to jest duży problem
 
Do góry