reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidełko

Gosik880

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2018
Postów
360
Hej. Używałyście może nosidełka lenny lamb hybrid? Mam prawie 3 miesięcznego synka i trudności z wyjściem na spacer z dwójką dzieci. Córka 3 latka jest temperamentna, ucieka i urządza histerię, a ja muszę być bardziej mobilna niż z wózkiem. Niestety z chustą nam nie po drodze 😔 za długo się motamy ...😑 Czy taka hybryda sprawdzi się u tak małego dziecka? Spacery będą krótkie max do godziny.
 
reklama
W teorii żadne nosidło nie nadaje się dla niesiedzacego dziecka. W praktyce jak nie masz wyjścia to wybierasz mniejsze zło 😉
 
Ja korzytalam z nosidla lenny lamb upgrade . Wkladalam dwumiesięczną córkę. Czasem nie ma wyjścia. U nas to były akurat sytuacje po max 30 minut. Uwielbiała to. Moment i spanko.
 
Hej. Używałyście może nosidełka lenny lamb hybrid? Mam prawie 3 miesięcznego synka i trudności z wyjściem na spacer z dwójką dzieci. Córka 3 latka jest temperamentna, ucieka i urządza histerię, a ja muszę być bardziej mobilna niż z wózkiem. Niestety z chustą nam nie po drodze 😔 za długo się motamy ...😑 Czy taka hybryda sprawdzi się u tak małego dziecka? Spacery będą krótkie max do godziny.
Jeśli z chustą ci nie po drodze to polecam nosidełko chustowe comfyfit z chicco. Nie musisz sie znac na wiazaniu. My mamy to nosidelko od pierwszego miesiaca naszego synka. Pomoglo nam w nie jednej kryzysowe sytuacji jak rowniez na spacerach z naszym psiakiem:) Jest bardzo proste w zakladaniu co jest duzym plusem dla kazdego rodzica.
 
Każde nosidełka przeważnie jest przeznaczone do max 30 min. Nie zdrowo jest nosić albo wozić dziecko dłużej...jeszcze takie dziecko które nie siedzi.
 
W teorii żadne nosidło nie nadaje się dla niesiedzacego dziecka. W praktyce jak nie masz wyjścia to wybierasz mniejsze zło 😉
Całkowicie zdaje sobie z tego sprawę ale czuję się zamknięta w domu i strasznie mi z tym źle. Nie mogę nic załatwić bo córka się nie słucha w ogóle. Nie chce chodzić za rękę, wyrywa się i ucieka. W wózku jeszcze jest w stanie trochę wysiedzieć spokojnie, niestety nie mam wózka rok po roku i nie mam zamiaru kupować. Wydaje mi się, że takie nosidło użytkowane od czasu do czasu nie wyrządziłoby małemu krzywdy. Przynajmniej mam taką nadzieję...
 
Jeśli z chustą ci nie po drodze to polecam nosidełko chustowe comfyfit z chicco. Nie musisz sie znac na wiazaniu. My mamy to nosidelko od pierwszego miesiaca naszego synka. Pomoglo nam w nie jednej kryzysowe sytuacji jak rowniez na spacerach z naszym psiakiem:) Jest bardzo proste w zakladaniu co jest duzym plusem dla kazdego rodzica.
Czytałam opinie i tym nosidełku i wiele razy pojawiał się problem ze zbytnim rozciąganiem materiału kiedy dziecko waży więcej niż 5kg. Synek ma prawie 3 miesiące i niedługo będzie ważył 6kg. Jak było w waszym przypadku?
 
reklama
Czytałam opinie i tym nosidełku i wiele razy pojawiał się problem ze zbytnim rozciąganiem materiału kiedy dziecko waży więcej niż 5kg. Synek ma prawie 3 miesiące i niedługo będzie ważył 6kg. Jak było w waszym przypadku?
U nas syn wazy juz 8 kg i nic takiego nie zauważyłam. Materiał jest rozciągliwy i to w tym nosidełku jest super! Wszystko zależy od tego jak związesz dziecko. Mysmy wypracowali wlasna technike wiązania dzieki czemu nic sie "za bardzo" jak piszesz nie rozciąga😊 nosidelko jest przeznaczone dla dziecka az do 15 kg takze prawie drugie raz tyle ile wazy nasz smyk💪
 
Do góry