reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nospa w ciazy??????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez pati80, 19 Grudzień 2005.

1. pati80

pati80 MAMA SIERPIEN'06 MISI

Czy bezpieczna jest nospa w ciazy mam dziwne bole brzucha i dusi mnie w zoladku ponoc jest bezpieczna wiecie cos na ten temat????????

2. pati80

Dzwonilam do gina ale badal pacjentke wiec pogadalam z pigula mowila ze mozna brac nospe bo jest bezpieczna w ciazy nawet jest pomocna na poronienia czytalam tez o niej na necie i faktycznie jest dobra wzielam bo mnie strasznie dusilo nie za duzo ale czasem warto brac bo skurcze sa nie dobrze na ciaze <poronienia> :(

3. reklama
  4. viki24

viki24 MAJOWA MAMA 06` Zadomowiona(y)

No-spę można stosować, okazjonalnie albo jeśli lekarz zaleci i 3x dziennie. Jeśli boli Cię brzuszek to koniecznie powiedz lekarzowi na wizycie, z pewnością to wiązadła i jest to normalne w ciąży.

5. pati80

Dzieki Viki a mozesz mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi wiazadlami?pozdrawiam

6. viki24

Chodzi o to, że mięśnie i miejsca styku mięśni z kośćmi przystosowują się do ciąży, rozciągają się i kurczą i tak chyba całą ciążę, bo mnie zaczęły niedawno boleć biodra i kość krzyżowa :). Jeśli Twoje bóle są do wytrzymania to nospy nie bierz. Niedobrze jest wtedy jeśli wyczuwasz skórcze i brzuch jest bardzo twardy, wtedy szybko bierz nospę.

7. pati80

Ok dzieki wzielam bo strasznie bylam wzdeta masakra i bolal mnie brzuch mam nadzieje ze przejdzie skoro to normalne w ciazy to ok wytrzymam a Ty na kiedy masz termin?pozdrawiam buzka ;)

8. viki24

Termin mam na koniec maja (25.05) Mam nadzieję, że pójdzie nam łatwo i sprawnie przejść ciążę i poród 8) chodź są bóle, problemy, wymioty to wierze, że szybko o tym zapomnę jak zobaczę dzidzie :) :) :)

9. pati80

Pewnie ze tak bedzie dobrze tylko trzeba tak myslec :laugh:

10. reklama
  11. silunia

silunia mama Zuzu

jeszcze nie mialam okazji sprobowac nospy w ciazy , ale wiem ,ze to jeden z bezpieczniejszych lekow , oczywiscie nie mozna przesadzac , wszystko z umiarem ;)

12. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

viki masz termin o 1 dzień wcześniejszy od mojego :) ciekawe która z nas pierwsza urodzi :)

Poleć forum