reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obfite i długie miesiączki po porodzie

Xeniulka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Lipiec 2012
Postów
34
Miasto
Didcot UK, Ostrowiec Św.
Witam, nurtuje mnie pewien problem. W kwietniu siłami natury urodziłam synka. NIe karmię już piersią i pierwszego okresu po porodzie dostałam w czerwcu i drugiego teraz w lipcu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mam bardzo obfite krwawienia (przez 2 - 3 dni co 2 godziny przesiąka mi tampon i podpaska!) i dosyć długie - ok 10 dni! Przed porodem krwawienia były skape i ok 4 - 5 dniowe. Obecnie mieszkam w UK i gdy rozmawiałam na ten temat z położną powiedziała ze to normalne. Jednak mnie troszkę to martwi. Proszę o pomoc.
 
reklama
Do góry