reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

reklama
susumali: te moje 4,5 miesiąca leżenia przed telewizorkiem i z kompem u boku to wcale nie taki wielki wyczyn ;-) Koleżanka z pracy nie tak dawno opowiedziała mi, że jej znajoma przeleżała CAŁĄ CIĄŻĘ to po pierwsze. Po drugie - w szpitalu!!! A po trzecie - z nogami do góry na wyciągu!!!! Wyobrażacie to sobie :confused: Bo ja nie :no: To dopiero pierdolca mozna dostać!!!! :baffled:
 
Ja tez we wtorek mam wizyte :) Po aferze ostatniej z nieruszaniem sie malej kazano mi liczyc ruchy plodu. Czy ma ktos skuteczny na to sposob? Nie umiem godzine nic nie robic i tylko wczuwac sie we wnetrze swojego brzucha. Wiem ze przed porodem troszke sie mniej dzidzia rusza.
 
Ja tez we wtorek mam wizyte :) Po aferze ostatniej z nieruszaniem sie malej kazano mi liczyc ruchy plodu. Czy ma ktos skuteczny na to sposob? Nie umiem godzine nic nie robic i tylko wczuwac sie we wnetrze swojego brzucha. Wiem ze przed porodem troszke sie mniej dzidzia rusza.

Musisz wiedzieć jakie są pory aktywności Twojego maleństwa i w godzinach tej aktywności sprawdzać ile ruchów czujesz. podobno musi byc ich około 10:-) Dzieciątko nie rozpycha sie przecież cały czas i nie musisz cały dzień wczuwać sie we wnętrze swojego brzuchalka;-)
Pozdrawiam wszystkie lutóweczki:cool2:
 
Lil Kate i co z opuchlizną, zeszła? U mnie to samo. Wczoraj nogi i ręce jak baloniki. Myślałam,że przez noc zejdzie ale nic z tego. Żyły też mam na wierzchu, lekarz kazał lezeć i nogi wyżej, ale to nic nie pomaga. Twarz na szczęście wygląda normalnie.Koleżanka pociesza, ze przejdzie jak urodzę, ale pocieszenie.:wściekła/y:
 
Miśka 5, niestety ciagle jestem spuchnieta. wszyscy mowia ze niby nie widac ale co oni tam wiedza:baffled:

jeszcze dzis dla pewnosci zmierzylam sobie cisnienie b mam tez bole glowy wiec juz czarna wizja gastozy hehe. ale calkiem niziutkie. i wyniki moczu super. wiec ten bol glowy to chyba przez te moj kaszel paskudny:wściekła/y:
 
U mnie ciśnienie też w porządku. W aptece kupiłam sobie żel Heparin, może trochę podziała na nóżki. Na szczęście buty włożyłam to mogłam się przejść te kilkanaście metrów.:laugh2:
 
laseczki nie panikowac przed samym porodem jest to troszke naturalne za organizm magazynuje wode w organizmie do porodu z tad to opuchniecie a po porodzie ja oddaje (schodzi)
jesli mocz okey tzn. brak białka w moczu to wszystko dobrze

mi pani gin powiedziała ze naljepszym rozwiazaniem na ta dolegliwosc i jedyna to PORóD- i sie zaczeła smiac:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wczoraj na ktg wyszlo ze juz mialam nizlego skurcza chcial mnie skierowac do szpitala ale udalo mi sie wywinac bo w czwartek mam wizyte w klinice i tam zobacze co pani doktor zadecyduje. Moja dzidzia dalej taka malutka 2026 gram . Zobaczymy w czwartek jak to bedzie . Jeszcze bym rodzic nie chciala to jeszcze takie malenstwo.
 
Do góry